Bableves Csárda Alsótold
3069 Alsótold, Bablevespuszta 7/8.

Bableves Csárda Alsótold a térképen

Wellness csomagok Alsótold városában

Bableves Csárda Alsótold vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kimondottan egy jó bableves reményében tértünk le a főútról. Hát kár volt. Lehet, hogy az étterem elnevezése miatt túlzóak voltak a várakozásaink, de nem hiszem hogy erről van szó. A kihozott ételek - két fajta bableves - bármely vendéglőben gyenge minősítést kaptak volna. Igaz a kenyér friss , a kiszolgálás gyors volt de ennek természetesnek kellene lennie mindenhol.

boogi TOP étteremértékelő
2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 29.
Gyönyörű őszi nap, irány a természet! Amitől az ember aztán megéhezik. Már többször voltunk évekkel ezelőtt a Bableves Csárdában, úgy élt bennünk, mint az éhes vándor oázisa. Egyszerű, olcsó, finom, laktató. Ezek az értékek ma is megmaradtak. Tényleg kellenek ilyen helyek a kiránduló útvonalak mentén. A bibi csak az, hogy ha nem akarsz éhen halni, akkor előbb uzsonnázz be.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hollókői kirándulás után, Budapestre menet már igencsak éhesek voltunk. Még Hollókő felé láttuk ezt a kedves kis éttermet az út szélén nagyon sok autóval. Visszafelé be is tértünk. Nagyon jó választás volt, a főpincér, aki lehet, hogy az üzlettulajdonos is nagyon kedves volt, viccelődött és jó humorú volt. Finom magyaros ételeket ettünk ebben a családias hangulatú étteremben.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Cserháti kirándulásunk során, a Tepke csúcsán figyeltünk fel az érdekes útjelző táblára: Bableves csárda. Igaz, hogy Mátraszőlős felé hagytuk el a hegyet, de úgy döntöttünk, hogy megkeressük ezt az Alsótoldi csárdát. Az erdő közepén lévő étterem a kéktúra vonalán található. Falusi, kellemes hangulat, kedves kiszolgálás.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 18.
Már harmadszor tértünk be ide nógrádi barangolásunk idején.
Mindig megfogott a hely egyszerűsége és a szlovákos vadételek, és különféle magyaros levesek széles és izletes választéka. A kiszolgálás gyors, barátságos és udvarias volt. Talán a mosdóra fordíthatnának nagyobb figyelmet. Ha erre járunk biztos, hogy be fogunk ismét térni ide.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
hanem ez az étterem egy lapos város külterületén állna, azt hiszem, alig lenne látogatója. Évekkel ezelőtt én is környék őszi varázsa miatt, szinte kényszert éreztem, hogy betérjek a nagyon ideillő, nagyon hangulatos kis fogadóba, ami kívül – belül fokozza ezt az érzést. Ami a külsőségeket illeti, azóta már ráférne egy kis felújítás, a mellékhelyiségre sokkal nagyobb figyelmet kéne fordítani.

Legnépszerűbb csomagok Alsótoldon és környékén
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.250 - 40.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.10. - 2021.09.30.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.30.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2021.10.23.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2021.10.23.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 46.282 - 48.942,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2020.10.08. - 2022.06.05.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóházzal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.

Szállodák Alsótold környékén
Libra Hotel Alsótold
Erzsébet Park Hotel Alsótold
Tó Wellness Hotel Alsótold
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Bableves Csárda AlsótoldX