Kisfaludy-ház Badacsony

Kisfaludy-ház Badacsony
Kisfaludy-ház BadacsonyKisfaludy-ház Badacsony
Kisfaludy-ház BadacsonyKisfaludy-ház Badacsony

Kisfaludy-ház Badacsony bemutatkozása

Egy lélegzetnyi szabadság, a Balaton gyöngyszeme. Magyar és nemzetközi konyha, badacsonyi és táj jellegű borok. Főszezonban cigányzene. Terasz felejthetetlen, lélegzetelállító panorámával, romantikus, természetes környezet. Műemlékház.
Parkolás az étterem mellett személygépkocsiknak, mikrobuszoknak.

Neptun Badacsony - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Neptun Badacsony
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Kisfaludy-ház Badacsony vélemények

Kiváló 2014. augusztus 1.családjával járt itt
Nagyon finom, bőséges ételválaszték van,az árak elfogadhatóak. Az étterem fekvése tökéletes, nagy befogadóképességű, zárt éttermi rész is van. A kiszolgálás gyors, és figyelmes. Vannak gyerekadagok, kétszemélyes tálak, ételallergiások is válogathatnak az étlapról. A szervízdíjat (10 %) a számla végösszegébe beszámolják, érdemes figyelni erre.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2023. május 16.egyedül járt itt
Kisfaludy-ház a Badacsony egyik legmagasabb pontján helyezkedik el, teraszáról fenséges panoráma tárul a vendég szeme elé. Az asztalon élő virág, só-, bors és chilidaráló, a teraszt fűszernövények szegélyezik. A beltér csárda-jellegű, némi dekorációt még elviselne.
Kisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - Egyéb
Kiváló 2019. augusztus 13.családjával járt itt
Hát mire fölértünk a lábam leszakadt, de megérte!
At étterem tiszta, rendezett, a kiszolgállás nagyon jó! Gyorsak, és udvariasak a felszolgálók!
Az ételek jó minőségűek, finomak!
Az adagok pont akkorák, amekkorának lenniük kell!
Nekem, és a családnak is nagyon bejött a hely!
És akkor a kilátásról még nem is beszéltem!
2019. augusztus 3.a párjával járt itt
A Balatonfelvidéken nyaraltunk, s egy nap felmentünk Badacsonyban a Kisfaludi- Házba. Sok pénzt fizettünk lenn a parkolásért. Fárasztó volt felgyalogolni, de a látvány - gyönyörű. A teraszon ültünk le a párommal. Halászlevet kértünk. Nagyon hamar kihozta a pincér, ízléses tálalásban. Mást vártam, ettem már finomabbat.
Kiváló 2016. augusztus 18.barátokkal járt itt
Az étterem elhelyezkedése a csodálatos környezetben, a műemlékházban egyedülálló. A kiszolgálás udvarias és gyors. Aki a cigányzenét szereti itt magas színvonalon élvezheti. A halászlé és a húsleves igazán finom, házias volt. A főételekből kiemelkedett a fogasfilé spenótos metélttel illetve a libamáj borban párolt körtével, tokaji aszú zselével pirított kalácságyon tálalva.
Kiváló 2016. február 5.gyerekekkel járt itt
2015-ben úgy döntöttünk,hogy összekötjük életünket teljesen. Hosszú levelezés személyes találkozás előzte meg a vacsorát. Igényes ételek,korrekt kiszolgálás várt. Segítőkész csapattal ismerkedhetünk meg. Jártunk már régebben is az étteremben de akkor még más üzemeltette. Most is csak ajánlani tudom a helyet pazar látvány tárul a remek ételekhez.
Kisfaludy-ház Badacsony - Étel/italKisfaludy-ház Badacsony - Étel/italKisfaludy-ház Badacsony - Étel/italKisfaludy-ház Badacsony - Egyéb
Kiváló 2015. szeptember 3.barátokkal járt itt
Badacsonyi bortúránk során a kíváncsiság vitt egyre feljebb a hegyen, a fenti terasz pazar kilátással kecsegtetett. Reméltük, hogy megéri felkapaszkodni, korgó gyomorral magunk mögött hagyva több éttermet. Valóban megérte, és nem csak a csodás kilátás miatt.
2014. október 7.a párjával járt itt
Keszthelyen nyaraltunk és hajóval átmentünk Badacsonyba és többektől hallottuk milyen csodálatos kilátás van a Kisfaludy háztól így a párommal elindultunk, hogy mi is élvezhessük a kilátást!
Kisfaludy-ház Badacsony - Külső képKisfaludy-ház Badacsony - Külső képKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - Külső kép
Kisfaludy-ház Badacsony a térképen
8261 BadacsonyKisfaludy u. 28.
H-V
magyar, nemzetközi