GergőK

Regisztráció2013.09.24
Utoljára itt2014.03.15

Gyenge 2013. december 15.a párjával járt itt
Elől járóban néhány gondolat:

A magyar átlaghoz képest sokat járunk el éttermekbe, szállodákba, még ha nem is írok minden vacsoráról értékelést ide :) . Nem dicsekvésképpen írtam le ezt a mondatot, hanem azért, hogy van már kellő tapasztalatunk ahhoz, hogy tudjuk, mi az amit elvárunk egy négycsillagos szállodától és mi az amiben már nem tudunk kompromisszumot kötni.
Gyenge 2013. szeptember 24.a párjával járt itt
Tavalyi évhez képest jelentősen esett a színvonal. Vacsoránál teltház volt - köszönhetően a kuponosoknak -, így koszos asztalhoz ültünk le többször is, evőeszközt mi vadásztuk össze, pincérek sz. . . k az egészre. [moderálva - a szerk. ]
Menzás ételek voltak, a tálcát hiányoltuk csak és a dagadt konyhásnéniket, akiknek ez az étel megfelel, azok még soha nem jártak normális 4* szállodában.
2013. október 24.a párjával járt itt
Ár/érték arányban kiváló hely. Már többször voltunk Hajdúszoboszlón, de akkor fürdőkapcsolatos szállót választottunk, most "megelégedtünk" a saját gyógyvizes medencével is - ami nem túl nagy, amikor mi volt, többnyire üres volt, a kellemes kinti hőmérséklet miatt a tető is el volt húzva.