Potykacsárda Baja

Potykacsárda BajaPotykacsárda Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Potykacsárda Baja vélemények

Kiváló 2017. július 29.a párjával járt itt
2017. 07. 26-án jártunk a csárdában. A pincér azonnal az asztalunkhoz jött felvenni a rendelésünket. A kiszolgálás udvarias, gördülékeny, kifogástalan volt. A megrendelt ételek, a bajai halászlé íze , tálalási hőfoka kitűnő volt, ugyan ez mondható el a különböző halakból összeállított sültes tálra is , melyet második fogásként fogyasztottunk.
Átlagos 2017. június 18.a párjával járt itt
Azt hiszem az itteni vélemények alapján kissé túlzott elvárásokkal látogattuk meg a helyet. A berendezés kissé retro jellegű és bár a hely a duna partján van mégsem látható ebből semmi. A kiszolgálás kissé hűvöskés, az első hiba hogy rendelés után nem hagynak ott egy étlapot. Rántott velőt és rántott húst rendeltünk.
Kiváló 2017. április 20.családjával járt itt
Aki puccra és pompára vágyik, ne ezt a helyet válassza! Itt minden egyszerű, puritán, régimódi. Viszont az ételek kiválóak és nagyon ízletesek! Ha sietünk, ha nem vagyunk kiöltözve de ennénk egy jó halat, ha nyugalomra és csendre vágyunk, akkor ide jövünk. Eldugott, csendes hely a Duna híd lábánál, fákkal, madarakkal és a Dunával körül véve.
Kiváló 2017. március 1.családjával járt itt
Már 3 éve jártunk itt és most ismét betértünk, nem csalódtunk.
Nagyon finom ételek kedves személyzet, gyors kiszolgálás.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki arra jár.
Garantáltan tele hassal és jó közérzettel távozik aki betér.
Az ár értékarány teljesen rendben.
Nem csalódtunk a 3 évvel ezelőtti emlék megerősítésre került.
Kiváló 2016. november 12.gyerekekkel járt itt
Egy halászlé kedvéért utaztunk Bajára. Persze, hogy a Potykát választottuk -mint máskor is- és nem csalódtunk. A halászlé finom, a kiszolgálás gyors. Kérésünkre külön szervírozták a levet, a halt és a tésztát. Jószívvel ajánlom mindenkinek, aki kellemes környezetben, elfogadható áron finomat akar enni.
Kiváló 2016. november 11.gyerekekkel járt itt
Nagy családi találkozóra jöttünk itt össze, közös ebédre. Feleségem és három báttya, valamint szüleik és az összes gyerek, unoka. Az ételt előre rendeltük meg (Bajai halászlé - tökéletes! ! ! ) és bár sokáig voltunk, nem zavartak el. Az étterem gyönyörű helyen van, a Bajai duna híd, Gemenci oldalán, a levegő tiszta, a panoráma svájc.
Kiváló 2016. november 5.a párjával járt itt
Véletlenül találtunk a helyre, hiszen igen eldugott helyen van, s a reklámját sem viszik túlzásba. Persze nem is kell, mert annyi a vendég, hogy a kevésbé szerencsések sétálni kényszerülnek, amíg szabadul fel asztal. Gyors és szakszerű kiszolgálás (külön felhívják a figyelmet az esetleges várakozási időre! ).
2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Barátom rendszeresen jár ide a Potykába. Az ő javaslatára tértünk be ide és ismét bajai pontyhalaszlét kértünk a fiammal. Feleségem sült pisztrángot rendelt. Nagyon egyszerű és átlagos étterem gyors és kedves kiszolgálással. A halászlé ízletes volt a halszeletek talán kissé sósak, a pisztráng átlagos hozzá a hasábburgonya felejthető.
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Tegnap jártunk ott a párommal. Gyors szakszerű kiszolgálásban volt részünk. Az árak nagyon korrektek voltak. Mi a napi ajánlatot választottuk,(Tárkonyos, gombás hal galuskával) az étel nagyon finom volt. A pincér nagyon kedves, és szolgálatkész volt.
Szépkártyát elfogadnak,tiszta korrekt hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha lehetne én tíz csillagot adnék!
Kiváló 2016. április 24.a párjával járt itt
Sajnos már nem vagyunk bajaiak. . . . . és így csak ritkábban tudunk menni
Egy nagyon jó hely, gyors kiszolgálás. . . . finom ételek! ! ! !

Éveken keresztül jártunk ide. . . . és étlap nélkül hozták már az ételeinket. . . .

Köszönünk mindent! !

Halászlé. . . . . az életem TOP 3 halászlevét itt ettük. . . .
finom és ízletes. . . .
és utána egy finom gundel. . . . . nyam-nyam
Potykacsárda Baja a térképen
6500 BajaDunafürdő, Potyka sor 1.
• ingyenes WIFI • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége • Szállás lehetőség
H-V
magyar