Potykacsárda Baja

Potykacsárda BajaPotykacsárda Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.04.23-ig
Takler Kúria Szekszárd

Potykacsárda Baja vélemények

Gyenge 2016. március 27.családjával járt itt
A filézett süllő nagyon ízetlen volt (gyakorlatilag egyáltalán nem volt íze), a harcsapaprikás tele volt szálkával, a kijevi csirkemell pedig bárhol máshol jobb volt eddig, mint itt sajnos. Pozitív, hogy a kiszolgálás nagyon gyors, az árak nincsenek elrugaszkodva, lehet, hogy más ételek finomabbak, de nekünk felejthető volt az összes.
Kiváló 2016. január 12.a párjával járt itt
Véletlenül találtunk rá a helyre, de nagyon kellemesen csalódtunk. Nagyon finom és bőséges volt a rendelt menü. Házias ízek, remek kiszolgálás, gyors és szakszerű volt minden. A hangulat családias, kellemes a légkör. Az árak a kapott érték arányában teljes mértékben megfelelt az elvárásainknak. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönjük a vendéglátást !
Kiváló 2015. november 15.családjával járt itt
Kedves kiszolgálás,finom étel, tiszta környezet,egy eldugott helyen a bajai híd alatt. Köszönjük a kiszolgálást. :-)
2015. szeptember 21.családjával járt itt
A Potyka csárda a legkedvesebb élményeink egyike volt. Puritán környezet, rengeteg szúnyog, kedves kiszolgálás, egyszerű ételek, baráti árak és friss halak. Ettünk halászlét, túrós csuszát, és vegyes haltálat, nem kell semmiféle gasztronómiai varázslásra gondolni, tisztes, megbízható hagyományos magyar konyhát visznek a Potykában.
Potykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Belső
Szörnyű 2015. március 27.a párjával járt itt
A Bajai halászlé a Potyka csárdában számunkra nagyon nagy csalódást okozott, persze ez csak izlés kérdése. Nekünk a halászlé sürü levü izletes leves, tele belsőséggel és halszelettel. Itt teljesen mást kaptunk,egy hig levet sok-sok tésztával és egy külön tányéron a halszelet.
Kiváló 2015. január 20., kollégákkal járt itt
Kollégákkal ugrottunk be a mai napon, partnercégünk bajai munkatársai ajánlották nekünk. Napi ajánlatként halászlé és túrós csusza volt, kollégáim nagy örömére, illetve én hagymás sertést rendeltem. Az adagok bőségesek (fél adagot el is csomagoltattam), bár a halászlé cseppet íztelennek éreztük, bár a pincér a rendelés felszolgálásakor kérdés nélkül hozta az erős paprikás tányért is, azzal egész fogyasztható volt.
Kiváló 2015. január 4.családjával járt itt
Régi vendégek vagyunk és most hallottam a lehetőségről hogy véleményt írhatunk most meg is teszem. Ma újra elmentünk és Betyárfalatokat valamint Harcsapörköltet és Kijevi csirkét ettünk. Az ételek mint mindig friss és jó ízűek. Az adagok még mindig az átlagosnál nagyobbak. A kiszolgálás családias ha kell jót beszélgetünk.
2014. október 10.a párjával járt itt
Baja kirándulásunkon jértunk a Potykacsárdában (több barátunk is mondta, hogy érdemes kipróbálni) a párom bajai ponty halászlét evett én csukapörköltet csipetkével. Az ételeken lehetett érezni friss jó alapanyagokból készült és nagyon finomak voltak.
Hangulatos vendéglátó hely összességében elégedettek voltunk, ajánljuk másoknak is. Köszönjük!
2014. szeptember 21., csoporttal járt itt
Egy kellemesen fárasztó nap után kis késéssel érkezett csoportunk a csárdához. A fogadtatás jó volt, az előre megbeszéltek alapján azonnal leültettek bennünket,a rendelés pontosítása után kihozták az italokat. Legtöbben halászlét ettünk,néhányan pedig frissen sülteket. Viszonylag hamar megkaptuk az ételeket. Kifogásolni való dolog,hogy a mellékhelyiség nem volt teljesen rendben.
Kiváló 2014. szeptember 16.családjával járt itt
Vasárnapi ebédre mentünk el Bajára, szép helyen van az étterem, bár nem volt könnyű oda találni. Közvetlenül a vízparton helyezkedik el, csendes környezetben. A személyzet kedves és közvetlen volt, nagyon udvarias. Az ételek minősége kifogástalan, mennyisége bőséges volt. Friss, jó minőségű alapanyagból készültek az ételek, házias ízekkel. Minden nagyon finom volt. Maximálisan meg voltunk elégedve.
Potykacsárda Baja a térképen
6500 BajaDunafürdő, Potyka sor 1.
• ingyenes WIFI • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége • Szállás lehetőség
H-V
magyar