Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél vélemények

Kiváló 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Kellemes a környék: tiszta a levegő, csönd, közel a hegyek. Mi nem a kerthelyiséget választottuk. "Nagymama szobája" engem megfogott. A sok régi könyv mellettem, az antik szekrény. . . :adott egy kis pluszt az ebédhez. Amit a fiatalok nem értékelnek, az nekem a kedves múlt, emlékek. Rendelés után hamar kaptuk az ételt. Finom volt.
2017. január 14.a párjával járt itt
Békebeli hangulatot áraszt a terasz, ahol hűvös lett volna vacsorázni,így bentre mentünk. Az volt az érzésünk, mintha egy család estéjét zavarnánk meg, ahogy beléptünk. Egy polgári szoba belsőnek vélhette az ember a helyiséget,ahol megengedte a "szigorú háziasszony", hogy csak most és csak a mi kedvünkért bent ehetünk.
Szörnyű 2016. június 1.családjával járt itt
3 éve jártunk bakonybéli nyaralásunk során a Vadszőlőben. Kiváló ételeket kínáltak, az étterem rendkívül hangulatos, kellemes hely VOLT akkor. Most ismét ellátogattunk az étteremben. A kerthelyiség teljesen elhanyagolt, a felszolgáló rutintalan. Az ételek pocsékok voltak, szerintem valamelyik családtag dobta össze ezeket a konyhán (valamelyik étel sztem már 1000 éve le volt fagyasztva).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2016. május 15.a párjával járt itt
A hétvégén tértünk be ide. A helység családias hangulatu volt olyan mintha otthon költeném el az ebédet. A kiszolgállás gyors volt de a pincérnö kicsit szétszort volt. Az ételek ízletesek voltak. Medvehagyma krém levest és szarvassültet fogyasztottam.
Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Étel/italVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - BelsőVadszőlő Szálló étterme Bakonybél - Étel/ital
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
Ajánlani tudom mindenkinek aki. . . . szereti a családias hangulatot, a finoman, ízletesen elkészített magyaros étkeket, a nyugodt csendes kikapcsolódást. Fantasztikus pár napot töltöttünk el a Vadszőlő panzióban. . . a kiszolgáló személyzet mosolygós és kedves, az ételek bőségesek és nagyon ízletesek, a tulajdonos minden kérdésünkben szívesen segített.
Szörnyű 2015. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
A hely elég retro, de pont ez adná a hangulatát. A kiszolgáló fapofával, egy mosoly nélkül kommunikált velünk, pedig egy 5 hónapos babával voltunk, akire azért mindenki mosolyogni szokott. Az ételek mennyisége és minősége borzasztó volt. A frissensült cigánypecsenyét 10 perc múlva hidegen hozták, és attól volt cigánypecsenye, hogy az egyben valamikor megsütött húsra sütöttek szalonnából kakastaréjt.
Átlagos 2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralás alkalmával látogattuk meg az éttermet. Kívülről nagyon tetszetős volt, de belépve semmi étterem jellege nem volt. Feszélyezett a légkör, mintha a nagymamám nappalijában étkeztünk volna, régiségek és könyvek közt. A kerthelyiség nem volt különleges, tetszett a patak az udvar végében. Én vaddisznó sültet ettem, ami nagyon finom volt.
Gyenge 2015. július 13.családjával járt itt
Idén júniusban jártam a vendéglőben. A kerthelyiségre ráférne a felújítás! Amit teljesen elfogadhatatlannak tartok ,elöl a kerthelyiségben egy kutyaház van,egy loncsos ,bolhás kutyával, aki miközben ebédeltünk ételt kunyerált fejét felemelve az asztalunknál,majd lefekve vakarózott tovább! Az ételadagok kicsik és drága !
Kiváló 2015. május 13.a párjával járt itt
Az étteremben udvarias a kiszolgálás. Bőséges és finomak az ételek. Az árak korrektek. étteremben és az illem helyeken tisztaság van. Hangulatos az étterem hogy befutja a vadszőlő szinte az egész épületet. Lehetőség van szervezett túrákon részt venni akár gyalogosan akár a Dobi kis vonattal ami csodálatos helyekre visz el.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
Miután megfáradva,éhesen megérkeztünk a csodálatos elhelyezkedésű Bakonybélre, úgy döntöttünk,hogy keresünk egy hangulatos,szimpatikus helyet,ahol megebédelünk. A főutcától távolabb leltünk rá erre a panzióként is üzemelő, családias jellegű helyre. Az étterem falát befutó vadszőlő különleges hangulatot kölcsönös a helynek.
Vadszőlő Szálló étterme Bakonybél a térképen
8427 BakonybélFürdő u. 45.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
magyar
hagyományos magyar fogások