8243 Balatonakali, Pacsirta u. 1/a

Fék Kávéház Étterem Balatonakali a térképen

Fék Kávéház Étterem Balatonakali értékelése:

2. helyezett a 4 balatonakali étterem közül
118. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, söröző, vendéglő
Gépzene:
könnyűzene
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:

Szállások Balatonakali városában
Wellness csomagok Balatonakali városában

Fék Kávéház Étterem Balatonakali vélemények

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Augusztus végén jártunk Balatonakaliban. Mindig felkeressük a Fék Étteremet, mert még eddig elégedettek voltunk. Nekünk nincs olyan rossz véleményünk erről a helyről, mint többen írják. A kiszolgálás teljesen megfelelő volt, kicsit várni kellett az ebédre, de ez természetes, hiszen 4 főre rendeltünk. Az én limonádém. . .
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép őszi verőfényben (pár napja múlt csak a nyár), gurultam településről településre. De a Balaton puff, bezárt. . . Kánya Zoli halsütője üresen árválkodik Szepezden, Zánkán nézegetve semmi nincs, valami étterem előtt valami tábla meg egy bezárt kapu, aztán végre Akaliban ez. Valami kis bevásárlóközpont van itt, több bolt, parkoló, és akkor még ez az étterem is megbújik hátul.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
A laza pincér csak a társam főételét hozta ki a leves után,az enyémet elfelejtette,fel sem írta,én a desszertet kaptam csak meg. Semmi elnézést,nem is akarta korrigálni,fizetéskor viszont anélkül tűnt el a visszajáró hétszáz forinttal,hogy erre felhatalmaztuk volna. Mikor reklamáltunk,az volt a válasz,hogy hát nem mondtuk,hogy azt adja vissza.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a bejáratnál hirdeti magát a novemberi hangulat. Sokadszor ülünk le a söntés elé és szinte régi ismerős az étlap is. Júliusban voltunk itt utoljára. A csülkös bableves, a lepirított túrós csusza, a rántott fogas, valamint a kávék finomak voltak, de a süteményeket most elcsomagoltattuk. Kétféle kocsonyájuk van - bőrkés és húsos.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Vörösboros Marhapörköltet ettünk galuskával illetve Párom Cigánypecsenyét kért "kakastaréjjal". A kiszolgálás a megérkezés pillanatába nem volt csábító, mivel az úr, azt mondta, hogy "hát van hely, de nem tudom, hogy mennyi idő alatt tudunk bármit is csinálni". Ehhez képest 20 perc alatt megkaptuk a kért ételünket.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Kritikán aluli! ! ! ! ! ! [Moderálva - a szerk. ]
Itt: halászlé pontybol, hát elég szerény képességű, a húsleves pedig erősen vegeta-ízű! Utána: két libacomb, ami helyett véletlenül a Pincer két fel kacsát hozott ki. . . . . igazán nem akartuk, hogy ő járjon rosszul, ezért csak az egyiket küldtük vissza. . . hm. . . . . . .

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Augusztusban jártunk itt ,és csak a "cukrászda részt " próbáltuk ,szerintem sütemenyek szempontjából gyengécske . Ez a negyedik Akali nyaralásunk ,a férjem már meg sem próbálta a krémest ,ami az elmúlt két évben szörnyen édes puding ízű valami volt ,kinézetre viszont 5 -ös. Csoki tortát ettek a tobbiek ,nagyon csinoska ,de a cukor íz mindent elnyomott ,a lányom meg sem bírta enni .
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 23.
Sajnáljuk hogy nem volt elégedett szolgáltatásunkkal. Folyamatosan a minőség javítására törekszünk ezt reméljük legközelebb bizonyíthatjuk is.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Évek óta rendszeresen járunk ebbe az étterembe. A belső tér semmi különös, a terasz viszont a sok növény miatt nagyon kellemes. Az ételek finomak, az adagok megfelelő méretűek. A sütemények, fagylaltok nekem nagyon "bejönnek". Kedvencünk a rétes. A kiszolgálás nagyon udvarias, bár a nagy vendégforgalom miatt a pincérek láthatóan túlterheltek.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 23.
Köszönjük a biztató szavakat. Bizony igaz az hogy a mennyiség mehet a minőség rovására, ha rengeteg vendég érkezik rövid időn belül, bizony kevesebb idő jut egy-egy vendégre, de mindig a szakszerű, pontos udvarias kiszolgálásra törekszünk. Visszavárjuk éttermünkbe!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Augusztusban jártunk itt a párommal. Nagyon nagy a forgalom az étteremben. Nem tudom hogy ennek köszönhető- e, hogy rengeteget kell várakozni a pincérre. Mikor végre felfedezte hogy az üres asztal fölött ülünk végre odajött és köszönés nélkül csak így odavetette:"Kapjuk már? "
Mondtuk: nem, erre felvette nagy kegyesen a rendelést.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 23.
Sajnáljuk hogy nem volt elégedett szolgáltatásunkkal. Bár mi szerencsére munkaerő hiánnyal nem küzdünk, mégis adódnak olyan időszakok/jellemzően amikor nincs strandidő/ amikor jóval több vendég érkezik mint átlagos akár hétvégi napokon. sajnos az extremitásokra nem lehet felkészülni. Ilyenkor felhívjuk vendégeink figyelmét hogy a várakozási idő megnő az ételekre.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Mikor Akaliba megyünk, vagy érintjük, szinte mindig megállunk itt. Ha nem is ebédelni (pedig finom az étel) de egy kávéra, meg egy sütire. Nagyon jó hely, bátran tudom ajánlani. Hangulatos, finom minden és kedves, barátságos a személyzet. Az epres milka torta nagyon fincsi! Van kerthelyiség és síkképernyős tv-t is lehet nézni. Szépek a virágok.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 23.
Köszönjük értékelését, várjuk vissza éttermünkbe!

Legnépszerűbb csomagok Balatonakalin és környékén
Thermal Panzió Igal
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.11. - 2020.12.20.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, belépővel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
2020.01.02. - 2020.05.31.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 16.517 - 69.457,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2020.10.19.
Csombó Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2021.04.06.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.07.12.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 22.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2020.12.31.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 12.650 - 33.396,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.11.27.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2020.04.06. - 2021.04.06.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 36.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2018.09.25. - 2020.12.17.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 24.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
2020.02.25. - 2020.05.31.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék üveg pezsgővel, délutáni teázással, masszázs kuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel és kerékpár bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.04.30.

Szállodák Balatonakali környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonakali
Hunguest Hotel Pelion  Balatonakali
Holiday Hotel Csopak Balatonakali
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Fék Kávéház Étterem BalatonakaliX