Fék Kávéház Étterem Balatonakali

3,7
a 7 balatonakali étterem közül
cukrászda, étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
Fék Kávéház Étterem Balatonakali

04.19-10.13.
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali

Fék Kávéház Étterem Balatonakali vélemények

Kiváló 2016. április 25.a párjával járt itt
Régóta kínálta magát balatonakaliban a FÉK komplexum, mikor erre jártunk, aztán végre betértünk. Nem bántuk meg - sőt, másnak is bátran ajánljuk. A komplexum egy étteremből, cukrászdából és ABC áruhéázból áll. Nagyon kultúrált parkolóban hagyhatjuk a kocsit. A kiszolgálószemélyzet kedves, előzékeny és mosolygós.
Fék Kávéház Étterem Balatonakali - Étlap/itallapFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - MosdóFék Kávéház Étterem Balatonakali - MosdóFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étlap/itallapFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - EgyébFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - BelsőFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/italFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső kép
Fék Kávéház Étterem válasza
Köszönjük az értékelést és a rengeteg feltöltött képet!
2016. augusztus 23., Fék Kávéház Étterem, tulajdonos
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 8.családjával járt itt
Szó szerint fékeztünk, és úgy fordultunk vissza az étteremhez, mikor útközben ebédelési lehetőséget kerestünk. Az étterem hangulatos, családias. Az étlap egyszerűm de mindenki talált magának való fogasát. Kiszolgálás kedves, udvarias, természetes. Az étel egyszerű volt, de nagyon finom!
Fék Kávéház Étterem válasza
Köszönjük az értékelést várjuk vissza éttermünkbe!
2016. augusztus 23., Fék Kávéház Étterem, tulajdonos
Átlagos 2015. november 24.családjával járt itt
Idén is mint tavaly Márton nap környékén tértünk be ebédelni ebbe az étterembe. Hely alig volt, pincér segítségével találtunk. Az étlapot roppant sürgősen át kellett néznünk és gyorsan rendelni. Utána már semmi sem volt sürgős. 50 percet vártunk az ebédre a 6 éves unokával, aki jól tűrte az éhséget.
2015. november 3.a párjával járt itt
Úton voltunk a Balaton kürül, mikor kiszúrtuk ezt a helyet! Tetszett a környezete, ezért be is mentünk! Csak süteményt és kávét szerettünk volna fogyasztani, nem is volt ezzel gond! Nagyon finom sütiket kaptunk egy jó kávéval! Egy kicsit nekem unottnak tűntek a pincérek, biztosan fáradtak voltak, hiszen rengeteg ember szeretett volna ott enni!
Fék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Külső képFék Kávéház Étterem Balatonakali - Étel/ital
2014. augusztus 5.családjával járt itt
Csalási nyaralásunk alkalmával döntöttük el hogy ott ebédelünk. Az árakat egy kicsit soknak tartottam, de az én véleményem szerint a ételek nagyon finomak voltak. A pincérek nagyon segítőkészek voltak és amint megrendeltük az ételt kb. 15 perc múlva hozták is. Az ételeink melegek voltak és nagyon finomak :) Egyszóval én ajánlom a helyet :)
Gyenge 2014. május 5.egyedül járt itt
Többször ebédeltünk a FÉK-ben , egyetértek sokak véleményével, ez már nem a 10 évvel ezelőtti étterem. Tavaly őszi utolsó ebédünk után végleg döntöttünk, új helyet keresünk inkább. Bizony, pont a tócsi volt az utolsó csepp. . . Lelkesen rendeltük, végre nem az unalomig ismert húsételek, százéves vegetáriánus választék.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. december 17.családjával járt itt
Nem voltam elájulva az étteremtől, nekem közép kategóriásnak tűnt. Normális adagok, viszonylag gyors kiszolgálás, de a mosoly, a kedvesség hiányzik. Az ételek jók, de semmi különös. Hiányzik valami az étteremből, a személyzetből. Az amiért az ember szívesen vissza megy egy étterembe.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Az étterem az elmúlt években kissé "lecsúszott", de még mindig jónak mondható. A tócsi egyszerűen verhetetlen, már ezért megéri betérni. A kiszolgálás átlagos, legalábbis nem jobb és nem rosszabb az átlagnál. A sütemények ellenben nagyon finomak. Az árak viszonylag magasak, és az adagok is, ehhez mérten, lehetnének nagyobbak. De összességében, nem rossz hely.
Kiváló 2013. augusztus 28.a párjával járt itt
Augusztusban nyaraltunk Balatonakaliban először, amit nagyon élveztünk. Mi nem ebédeltünk az étteremben, csak a cukrászdában vásároltam. A kiszolgálás kifogástalan volt, kedvesen fogadtak már a bejáratnál. Hazaérve elmeséltem páromnak milyen kedvesek, előzékenyek voltak velem.
Kiváló 2013. július 8.a párjával járt itt
Férjemmel július 5-én ebédeltünk Balatonakaliban a FÉK Étteremben kétszemélyes tálat. A választék az étlapon nagy, először voltunk ott, alig tudtunk választani a jobbnál jobb ételek közül. Nagyon elégedettek voltunk, bőséges volt az étel és nagyon nagyon finom. A pincérek rendkívül udvariasak voltak, a kiszolgálás megfelelő. Azonnal eldöntöttük, hogy az étterem visszatérő vendégei leszünk.
Fék Kávéház Étterem Balatonakali a térképen
8243 BalatonakaliPacsirta u. 1/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
Zene
Gépzene: könnyűzene