Balatonakarattya

Balatonakarattya
BalatonakarattyaBalatonakarattya
BalatonakarattyaBalatonakarattya

Balatonakarattya bemutatása

Balatonakarattya a 2014-ig Balatonkeneséhez tartozó belterületi településrész volt Veszprém megyében.
A település egyebek között arról híres, hogy itt állt Kodolányi János egyik háza, amely eleinte nyári lakként, majd állandó lakásként szolgált. Kodolányi sok fontos művét írta itt, például az Emese álma regény-ciklust, vagy az Én vagyok c.

Balatonakarattya és környéke legfrissebb értékelései

2023.10.21egyedül
Jöttem Budapest felé este a 71-esen, gondoltam evésre, de azért az emberbe benne van, hogy nem nagyon akar ott enni, ahol máskor is szokott, így maradt el mellettem pár étterem jobbra meg balra... ha az éhség felülírja, akkor persze eszik az ember bárhol, de a kíváncsiság meg az új keresése néha...
2023.10.02a párjával
Gyönyörű helyen lett kialakítva ez a kávézó, fogyasztás közben csodálhatjuk a balatoni panorámát. Finom sütik vannak és a kávé is jó. Egyetlen negatívuma, hogy kevés az ülőhely és általában sok vendég van, így többnyire várakozni kell. De legalább lehet nézelődni addig. :)
2023.08.27családjával
Csirkemmell bazsalikomost rendeltem Mozzarella, + burgonya.Nagyon kevesett hoztak ki mitha elöételként szerepelt volna az étlapon; de a Föételek között van. Nagyon nagy csalodás az ára 6000Ft felett a tányéron szinte semmi.

Balatonakarattyai szállások (4)

Villa Akarattya Balatonakarattya

Vendégház - lássam a térképen
Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (ingyenes)
• étterem / kávézó
• Gyermekmenü
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Balatonakarattya és környéke kedvelt szállásai

Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Balatonakarattya és környékén

Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Hotel Szépalma Porva-SzépalmapusztaHotel Szépalma, Porva-SzépalmapusztaCsomagok már 24.000 Ft/fő/éj ártól
40 értékelés
Hotel Melis, Balatonlelle BalatonlelleHotel Melis, Balatonlelle, BalatonlelleCsomagok már 27.000 Ft/fő/éj ártól
17 értékelés
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel, SzékesfehérvárCsomagok már 17.250 Ft/fő/éj ártól
133 értékelés