Spoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya

4,5
a 15 balatonakarattyai étterem közül
étterem, vendéglő
Spoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya
Spoon il Mercato Restaurant BalatonakarattyaSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya

Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Spoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya vélemények

Kiváló 2023. augusztus 27.családjával járt itt
Csirkemmell bazsalikomost rendeltem Mozzarella, + burgonya.Nagyon kevesett hoztak ki mitha elöételként szerepelt volna az étlapon; de a Föételek között van. Nagyon nagy csalodás az ára 6000Ft felett a tányéron szinte semmi.
2022. szeptember 8.a párjával járt itt
Az Il Mercato beltere rendkívül igényes. A kiszolgálás udvarias, de azt azért nem ártana megtanítani a pincéreknek, hogy ha mindkét vendég látványosan tanulmányozza az étlapot s nem tették még azt le, akkor nem kell odajönni, kérdezve, hogy választottak már? hiszen világos, hogy még nem választottak.
Spoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - EgyébSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Egyéb
Kiváló 2019. július 7.családjával járt itt
Rendkívül hangulatos étterem! Olyan, mintha Olaszországba csöppentünk volna. A felszolgálók udvariasak, kedvesek és a gyerekekkel különösen figyelmesek. A kiszolgálás a nagy vendégszám ellenére nagyon gyors. A konyha nyitott, érdekes látni, hogyan készülnek az isteni finom és nem utolsó sorban gyönyörűen tálalt ételek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 7.a párjával járt itt
Kirándultunk és történetesen akkor éreztünk éhséget amikor megláttuk az éttermet. Olasznak hirdeti magát de inkább olasznak látszani akaró étterem. Attól hogy folyamatosan olasz slágerek mentek még nem éreztük igazán stílusosnak az éttermet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
Minden ami olasz az itt megtalálható. Szerelmes vagyok a helybe az ételeikbe,nekem itthon olasz étteremből ez a kezdet és a vég is:)Ugy értem alább nem adom ,feljebb meg nincs xd
A kert,kerthelység,épület kivül belül eszméletlen,óriási ,pazar . . Tavaly voltam először,és idén is voltunk.
Spoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Étel/ital
Kiváló 2017. július 6.a párjával járt itt
Véletlenül tévedtünk be az étterembe, a kapun belépve egy hangulatos helyen találtuk magunkat. Úgy éreztem Olaszországban vagyunk. . . . A pincérek udvariasak, a kiszolgálás gyors. Az ételek pedig egyszerűen csodálatosak. Kérdésemre elmondták, hogy olasz szakácsok főznek, ezt mondjuk észre is lehetett venni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 18.a párjával járt itt
Engem és a párom elvarázsolt a hely. Vagyis az ételek. Persze a személyzet is kedves volt (fizetéskor pl szóltak, hogy a szervízdíj már benne volt a számlában, ezt nem mindenhol teszik meg) környezet is tetszetős, de bevallom őszintén az ízekkel minket megvettek. . . Vagyis mi vettük meg az ízeket, miután fizettünk:)) Paradicsomlevest ettünk, valamint pármai sonkás pizzát.
Spoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Külső képSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Étel/ital
2016. július 26.barátokkal járt itt
Kettős érzése van a hellyel kapcsolatban az embernek: vannak igényes részek, miközben például kiteszik a szép kőburkolatra a légkondi kinti egységét. WC csak az egyik épületrészben működik, a másik raktár. Az ételek nem rosszak, egy kis valami viszont hiányzik, hogy igazán finom legyen.
Kiváló 2015. augusztus 23.barátokkal járt itt
Teljesen véletlenül esett a választásunk az étteremre, köszönhetően az út menti hatalmas reklámoknak. Nagyon jó döntés volt, nem is emlékszem, hogy jártam-e hasonlóan igényes és gyönyörű étteremben, mint ez. . . Nagy a választék, az ételek pedig kifogástalan minőségűek, nekem mégis a környezet adta az este sava-borsát.
Spoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Külső képSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Külső képSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Külső képSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Külső képSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - BelsőSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Külső képSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Külső képSpoon il Mercato Restaurant Balatonakarattya - Külső kép
Kiváló 2015. június 25. járt itt
finom, minőségi olasz ételek, közvetlen, barátságos személyzet, csodás hangulat, finom borok, szép, igényes környezet.