3,9
a 15 balatonakarattyai étterem közül
étterem, pizzéria
Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya
Degesz Étterem & Pizzéria BalatonakarattyaDegesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya

Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
CE Plaza Hotel Siófok

Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. június 23., csoporttal járt itt
A negatív vélemények ellenére tartottam tőle, de kellemesen csalódtam. A pincérek igen segítőkészek voltak, több egyedi kérésünket is megoldották. Azért csak négy csillagot kapnak, mert egyikük, talán kezdő lehetett, többször az ölembe pottyantotta a maradék kaját, amikor elvitte a tányért. Az ételek korrektül el voltak készítve.
Kiváló 2017. június 6.családjával járt itt
Nagyon finom ételek. A leves, a főétel is kiváló. Gyors kiszolgálás annak ellenére hogy a hely tele volt. Visszatérünk!
Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya - Étel/italDegesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 19.családjával járt itt
Délben érkeztünk de még éppen volt egy szabad asztal!
Nagyon finom volt a bableves és a második fogások is ízletesek voltak.
A gyereknek kinn és benn is van játszóhely.
Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya - Egyéb
Kiváló 2016. március 7.gyerekekkel járt itt
Az egyik családtagunk talált rá erre a kis étteremre, azóta ha csak tehetjük valamennyiönknek a családból erre kanyarodik az utunk a Balaton táján.
Rendkívül finomak főleg a hal ételek, frissek , a kiszolgálás udvarias...egy hátrány...van h sokat kell várni asztalra!-de ez is csak azt mutatja sokan elégedettek az étteremmel
Kiváló 2015. október 18.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos, a kiszolgálás nagyon kedves, és gyors. Az ételek finomak, kiadós, nagy adagok vannak! Jó dolog, hogy van külön nem dohányzó és dohányzó részleg a kerthelyiségben. Nyaralásunk alatt többször ettünk itt, sosem csalódtunk, és mindig "degeszre" ettük magunkat. Mindenkinek ajánlom, és remélem még mi is visszatérhetünk!
Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya - Étel/ital
Kiváló 2014. február 1.gyerekekkel járt itt
Az éttermet nyitás óta látogatjuk, főként nyáron,a családunkkal. A személyzet nagyon udvarias, kedves, mindig mosolyogva szolgálnak fel. Az ételek ízletesek, háziasak és igen nagy, szó szerint degesz adagot adnak. Az étteremben és kint is el lehet fogyasztani az ételeket. Ugráló és hinta is van a kisebbeknek, bent pedig játszósarok, színesekkel, könyvekkel,játékokkal.
Kiváló 2014. január 28.gyerekekkel járt itt
Sajnos elég későn fedeztük fel ezt a helyet.Minden a megadott névnek megfelelő.Itt tényleg Degeszre eheted magad.Egy bökkenő , de reméljük ezen is fognak mihamarabb változtatni csak kézpénzes és Erzsébet utalványos fizetési lehetőség van.Merem ajánlani mindenkinek főleg a Sztrapacskájukat!
2015. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Balatoni viszonylathoz képest elfogadható ár/érték arány. Minden alkalommal megfelelő étel/kiszolgálást kaptunk a pénzünkért. 1 héten keresztül jártunk ide vacsorázni. Nem volt olyan étel ami nem ütötte meg szintet. Külön jó ötlet a gyereksarok amig az ember lazít a remek étel után a gyerek is el tudja magát foglalni. Csak gratulálni tudok az itt dolgozó embereknek. Mindenkinek merem ajánlani.
2015. május 26.családjával járt itt
Nagyon barátságos, kellemes hely. Az ételek finomak, bőségesek, az áruk is megfelelő. Egész évben nyitva van, nagy szükség van rá a környéken. A személyzet udvarias és gyors.Előnye, hogy kint és bent is vannak asztalok. A kintinek is egy része fedett.Már többször voltam ebben az étteremben és még megyek is.
Átlagos 2018. július 7.gyerekekkel járt itt
Korábban voltunk már itt ropogós csülköt rendeltünk és pizzát a gyerekeknek. A csülök nagyon finom volt, a pizza tésztája is ropogós, puha és vékony. Idén újra visszamentünk a csülök továbbra is fantasztikusan finom, én azonban most kértem egy rántott harcsát is, ami nagyon nagy csalódás volt.