Balaton Étterem Balatonfüred

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Balaton Étterem Balatonfüred vélemények

Kiváló 2014. február 11.a párjával járt itt
Ha a Balatonra megyünk nyaralni, akkor mindenképp Balatonfüred. Balatonfüreden pedig kihagyhatatlan a Balaton étterem. Az általunk kipróbált éttermek közül szinte az egyetlen, ami tudja tartani a színvonalat és sohasem kellett csalódnunk benne. Gyors, precíz kiszolgálás, gazdag ételválaszték, az adagok nagyon gusztusosak, finomak és termetesek.
Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
Kellemes kis étterem, igaz, mi a kerthelyiségét vettük igénybe. Barátságos, hangulatos, meghitt környezet, remek kilátás magára a Balatonra és a Tihanyi félsziget egy részére. A kiszolgálásra nem lehet panasz, a kért és felszolgált ételek ízletesek, finomak, az árak meglehetősen mérsékeltek más vendéglátó helyekhez viszonyítottan. (és főként nem volt zsúfoltság. . . igaz szeptembert írtunk. )
Balaton Étterem Balatonfüred - Külső kép
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Minden évben elmegyünk a Balaton partjára,de bármely településen szállunk meg,ellátogatunk a Balaton Étterembe, Balatonfüredre. Az egész étterem hangulata igazán kellemes, barátságosak, udvariasak a pincérek, az ételek választékosak, bőségesek és nagyon ízletesek. Az árak sem túlzottan magasak a Füredi színvonalhoz képest.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 24.barátokkal járt itt
Minden jó volt, semmi panaszunk nem lehet rá! Óriási adagok, ízletes ételek egy finom bor társaságában. A kiszolgálás is kiváló volt. Szép kilátás nyílt a Tagore sétányra, a Balaton part csupán néhány méter. Ha Balatonfüreden járunk, biztos bemegyünk ismét! Elégedetten távoztunk mind a négyen. Ajánljuk bátran másoknak is, bizonyára nem fognak csalódni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 17.a párjával járt itt
Az egyik legkedveltebb éttermünk Füreden. A harcsafiléből készített halászlé isteni, a pizzájuk is finom. Az árak megfizethetőek, a panoráma meg mindent megér. Mivel a frekventált Tagore sétányra néz, a teraszról teljes valójában látjuk a Balatont, Tihanyt. A kiszolgálás udvarias, gyors, az adagok nagyok, az ízek finomak. Biztos sokszor megyünk még.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. november 26.a párjával járt itt
Az étterem fekvése egyedi, a látogatottsága ennek megfelelő. Az ételek minősége jó, mennyisége szintén. Nem mondhatok rá semmi rosszat, de kiugróan jót sem a panorámán kívül. Az ár/érték aránya jó. Ha nem lettek volna olyan sokan, biztosan jobban éreztük volna a hely hangulatát, így viszont nem hagyott bennünk kimagasló érzést, csak jót. Ettől függetlenül mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2013. november 21.barátokkal járt itt
A hely csodás volt,hangulata is megvolt, a neve külön tetszett, egy belevaló kis alacsony felszolgáló srácot fogtunk ki magunknak, rendes volt az étel is finom volt szóval nagyon tetszett a hely. 300 karakter a minimum pedig ebben a pár sorban mindent leírtam mert rosszat nem tudok írni a jók pedig ott vannak :D. ha arra járunk még biztos beugrunk egy jó kis vacsorára :D
Balaton Étterem Balatonfüred - Étel/ital
2013. november 7.családjával járt itt
Csatlakozom az előző értékelésekhez.
Időnként ellátogatunk az étterembe, és mindig remek élménnyel térünk haza! A fantasztikus balatoni panoráma lenyűgözi az embert.
Az ételek bőségesek és ízletesek! A felszolgálás gyors és precíz volt. Vissza térünk még!
Gyors, precíz kiszolgálás! Finom ízek!!!
2013. október 21.a párjával járt itt
Az étteremben udvarias, kedves, segítőkész feliszolgálók vannak. Az ételek minden alkalommal ízletesek és nagy adagok voltak. Terasza gyönyörű kilátást ad a Tagore sétányra és a Balatonra. Az árak reálisak a balaton parti éttermekhez képest. Ajánlani tudom másoknak is, érdemes betérni nem távozik senki sem éhesen. Nem először voltunk ott és biztosan nem is utoljára.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen,közvetlenül a Balcsi partján helyezkedik el. Az ételek finomak, a halételek, a pizza, a halászlé harcsafilével különösen isteni. A bolonai spagetti tésztája elázott, de a pincér szó nélkül, sőt szokatlan módon pofavágások nélkül, nagyon szimpatikusan elismerte, hogy ez nem a szakács erőssége, és nem fizettette ki az árát.
Balaton Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredKisfaludy u. 5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi