Balaton Étterem Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Balaton Étterem Balatonfüred vélemények

Kiváló 2015. július 29.a párjával járt itt
Csodálatos kilátás nyílik a Balaton partra, nagyon romantikus. gyönyörű helyen van. Párommal voltunk és maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Finom ételek, szuper, kifogástalan kiszolgálás. korrekt árak. :)Felszolgálók nagyon kedvesek, barátságosak voltak :)szívesen visszatérünk máskor is amikor erre járunk. mindenkinek ajánlanám :)
Átlagos 2015. július 28.a párjával járt itt
Hazafele úton ugrottunk be Balafonfüredre kicsit szétnézni. Este egy pizzázós vacsorát terveztünk. Sajnos az éttermi soron végigsétálva láttuk, szinte minden hely tele van, sehol egy szabad asztal. Legvégül a Balaton Étterembe betérve sikerült pár perc várakozás után üres asztalhoz jutnunk. A pincér nagyon kedves, barátságos, humoros volt.
Kiváló 2015. július 24.családjával járt itt
Rendszeresen visszajárunk ebbe az étterembe, még egyszer sem csalódtunk! Gyönyörű helyen van, az ételek nagyon finomak, az adag is bőséges, a kiszolgálás villámgyors (- elismerés a konyhásoknak érte! ! ! ! ). Külön ki kell, hogy emeljem a felszolgálókat, akik nagyon udvariasak, és segítőkészek, és megerősítve az előttem értékelőt: nekünk is tételesen felolvasta a számlát a fizetőpincér, pedig tele volt az egész étterem!
Kiváló 2015. július 10.a párjával járt itt
Jó hely, finom ételek, gyors kiszolgálás, igaz, vagy tíz pincér bisztossan dolgozott a műszakban. éppen ment a foci vb és góól tipekk, kár, hogy csak személyzett tippelt, szerintem a vendégek is beszáltak volna a zsugába, hiszen volt belőlük bőven. mindent egybevéve szinpatikus, jó hely, jó választàs, köszönjük a vendéglátást!
Kiváló 2015. július 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételek és kedves kiszolgálás.
mindennel maximálisan elégedettek voltunk. születésnapot ünnepeltünk az étteremben ami maradandó élmény volt.
választotttunk hal és húsételeket egyaránt illetve leveseket is. próbáltunk mindent megkóstolni ami szinte lehetetlen . de még lesz alakalom ,hogy teszetljük a helyet. mindenkinek jó szívvel merem ajánlani a helyet
Kiváló 2015. június 23.a párjával járt itt
Ha Balaton, akkor az biztosan Füred, és ha már Füred akkor Balaton Étterem. Soha egy rossz gesztus a félszolgálóktól, soha egy rossz ízű étel, soha egy kellemetlen hangulat. Ha van kiváló étterem, ez az. Az ételek nagy adagok, és nem mellesleg nagyon finomak.
Kiváló 2015. január 7.a párjával járt itt
Kellemes hangulat, szép környezet. A harcsapaprikás isteni, az adagok bőségesek. Csak ide járunk ha Balatonfüreden vagyunk :D ha arra járunk még biztos beugrunk egy jó kis vacsorára...Nagyon választékos az etlap es külön kiemelném a személyzet kedvességét! A park mellett a balatoni sétányra néző kilátás is nagyon szep.
Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
Szokásos újévi csavargásunk alkalmával jártunk az étteremben. Még a szilveszter éjszakai mulatozások után is elég sok volt a vendég. Kifejezetten újévi ételeket szerettünk volna enni, amit meg is találtunk a kínálatban! A lencsefőzelék sült csülökkel kifejezetten ízletes és bőséges volt.
Kiváló 2014. augusztus 26.családjával járt itt
Évekig Füredre jártunk nyaralni. Korábban egy másik étterem törzsvendégei voltunk, de egy este kipróbáltuk a Balaton éttermet és onnantól kezdve csak idejártunk! Külön kiemelném a személyzet kedvességét! Az ételek nagy adagok és finomak. A park mellett a balatoni sétányra néző kilátás is nagyon kellemes. Ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 9.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben, remek konyhával és precíz, udvarias kiszolgálással vált a hely kedvenceink egyikévé. Annyi negatívumot tudok felróni az étterem neve mellett, hogy nehéz helyet találni klasszikus étkezési időben, de ez inkább pozitívum. Nagyon választékos és szakmai az étlap és az ízek is jó szakmai háttérről árulkodnak. A kilátás már csak hab a tortán. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra.
Balaton Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredKisfaludy u. 5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi