Balaton Étterem Balatonfüred

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Balaton Étterem Balatonfüred vélemények

2016. október 24.a párjával járt itt
Az étterembe lépve a mindjárt 70-es évek stílusa, bútorzata tűnik szembe. Kedves volt a felszolgáló és aránylag hamar megkaptuk a rendelésünket. Az ételek kifogástalanok, frissek és finomak voltak. A mellékhelyiségek makulátlanul tiszták, bár a használatuk kissé megmosolyogtatja az embert. Ugyanis el kell kérni a kulcsot a söntés alkalmazottjától.
Balaton Étterem Balatonfüred - Külső képBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - EgyébBalaton Étterem Balatonfüred - Étel/italBalaton Étterem Balatonfüred - Étel/italBalaton Étterem Balatonfüred - Étel/italBalaton Étterem Balatonfüred - Étel/italBalaton Étterem Balatonfüred - Étel/italBalaton Étterem Balatonfüred - Belső
Kiváló 2016. október 13.családjával járt itt
A kiszolgálás jó volt pedig elég sokan voltak az étteremben. Az étel nagyon finom volt pedig a lányaim nagyon válogatósak de nekik is ízlett minden. Az ital kifogástalan volt bár alkoholt csak a feleségem és a lányaim ittak mert vezettem. A feleségem felfigyelt az étterem tisztaságára is. Nekem ez eszembe se jutott volna. Összességében elégedetten hagytuk el az éttermet!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 2.a párjával járt itt
Férjemmel Tihanyban szálltunk meg, de átugrottunk Balatonfüredre is vacsorázni egyet. Az első meglepetés az étterembe lépés előtt ért minket. Amikor a pincér látta, hogy közeledünk, egyből az ajtónál termett, és kinyitotta előttünk (ez manapság már annyira ritka, hogy muszáj megemlítenem – persze nem az ötcsillagos éttermekre gondolok), majd lesegítette a kabátjainkat, kihúzta nekem a széket.
Balaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - BelsőBalaton Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 8.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes ebédet töltöttünk itt el a férjemmel, fatálat ettünk ami kiváló volt, utána desszertként rendeltem egy mandulakrémmel töltött palacsintát, ami borzasztóan fojtós volt, krémnek nem mondanám, de a vanília fagylalttal és a csokoládéöntettel azért lement.
Mellé bodzás limonádét ittunk, ami nekünk nagyon ízlett.
Összességében jó élménnyel távoztunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Választásunk azért esett a Balaton éttemre, mert korábban nyitott mint a konkurencia Füred központjában. Ez volt az utolsó dolog amivel a környék vendélátóhelyei elé tudott kerülni. Érkezésünkor már volt három asztaltársaság a teraszon, ennek ellenére a felszolgálók támaszkodva vették tudomásul érezésünket!
2016. augusztus 1.családjával járt itt
Pontosan 1 éve jártunk itt, és a pozitív tapasztalatok alapján Füreden járva újra, ismét ide mentünk vacsorázni. Az ételek elkészítése most is nagyon gyors volt, az ételek továbbra is nagyon finomak és bőségesek voltak. Egyetlen negatívum ért minket, de bízom benne, hogy az étterem is olvassa, így biztos vagyok benne, hogy javítani fog ezen az étterem: ez pedig a dohányzás.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2016. május 31.a párjával járt itt
Nem az első eset, hogy akár egy sörre, egy pizzára, vagy valami más ételre betértünk. A sörük a tűző napról a teraszra beülve nagyon jól esett. Először nem kértünk étlapot, hisz csak egy sétára indultunk az otthoni grillezés előtt, de számolgatva, hogy a haza séta után abból mikor lesz még kaja, mégis abban maradtunk, hogy ketten egy pizzát csak meg kell ennünk.
Kiváló 2016. január 10.barátokkal járt itt
Négyen négyfélét kértünk,nagyon gyorsan megkaptuk, mindenkinek ízlett a hal, a vad, a csirke köretestül.
A pincér szakszerűen, türelmesen válaszolt az összes kérdésünkre, még extra kérést is teljesítettek.
Gyorsak, kedvesek az ételek pedig ízletesek, frissek voltak.
Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2015. augusztus 14.a párjával járt itt
Párommal és annak szüleivel jártunk a Balaton Étteremben kétszer is. A kiszolgálás gyors, udvarias volt, az ételek megfelelő adagok voltak. A felszolgáló pincér kedves, barátságos volt, mindig volt pár jó szava hozzánk.
Finomak voltak az ételek, nagyon ízletesek.
Az étterem gyönyörű helyen van, közvetlen a Tagore sétány mellett, ahonnan jól látható a Balaton part.
Szívesen visszajövünk és ajánljuk a helyet másoknak is.
Átlagos 2015. augusztus 11.családjával járt itt
Hűvös balatoni estén gondoltuk beülünk az egyik nagyon frekventált helyre Füreden, ami mellett már ezerszer elsétáltunk. Teraszon, viszonylag kellemes helyen foglaltunk helyet. Az italrendelést követően érdeklődtem a vegetáriánus fogások után, majd a felszolgáló közölte, hogy nincs külön vega ajánlatuk, de van rántott gomba, rántott sajt.
Balaton Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredKisfaludy u. 5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi