Füredi Korzó Fagyizó Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Zákonyi Ferenc u. 11.

Füredi Korzó Fagyizó Balatonfüred a térképen

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Füredi Korzó Fagyizó Balatonfüred vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Többet ajánlották, ha Füred, akkor kóstoljuk meg a Korzó fagyizó fagyiját. Vannak különlegességek, tény! Azonban az adagok nagyon kicsik. Népszerű, így jó időben mindig kígyózik a sor. Előre jelzik táblákkal a glutén és tejmentes fagyikat. Az étcsoki a soron a másik helyen jobban ízlett. Számomra azért kap jó értékelést, mert tényleg népszerű és van mák fagyijuk :)

Tom180 TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon helyes lány szolgált ki. Ami nyilván szexista, de akkor is szempont. Az etcsoki fagyi nagyon finom. Keserű, ahogy kell, hideg, hogy az ember nyelve lefagy. a sós karamell várakozásnak megfelelően fura, de jól fura. A lime savanyú, de nem az a nyálfolyósan, szemkiugróan. A tölcsér nem ázik szét. Szóval nagyon jó fagyi.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
A fagyijuk tényleg nagyon finom. Az ára is rendben van. 250.-Ft. A kiszolgálás gyors, többen is vannak, de még így is kígyózó sor áll. Hát ebből is látszik a népszerűségük. A kínálat is bőséges.
Balatonfüred

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Ha a parton sétálunk és elértünk oda, ahol kígyózik a sor, akkor biztosak lehetünk benne, hogy megtaláltuk ezt a fagyizót. Kora tavasztól késő őszig, ha süt, ha esik, ha fúj itt mindig sor van, de aggodalomra semmi ok, hárman is kiszolgálnak, gyorsan fogynak előttünk az emberek. Nem a legnagyobb gombócokat kapjuk és nem is a legolcsóbban, de az ízvariáció széles, izgalmas.
Veszprém
Zirc

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Párommal számtalan alkalommal jártunk már Balatonfüreden a Korzó fagyizó-ban. Nem is jó tag, a "-ban", hiszen bemenni nem lehet a szezonálisan nyitva tartó helyre. Két sorban állnak a hűvös nyalnivalóra várakozók. A sorok vége sokszor a kerákpárútig is kiér. De megéri, hiszen a városban nem kapni ilyen színvonalú fagylaltot.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 21.409,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2018.09.20. - 2020.10.31.
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.531 - 29.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.05.05.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
7 nap/6 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kávé vagy tea fogyasztással, kedvezményes fürdőbelépővel, transzferrel, parkolással
2019.06.01. - 2019.09.15.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2020.06.17.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Füredi Korzó Fagyizó BalatonfüredX