Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

4,5
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel BalatonfüredFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

Kiváló 2014. január 30.családjával járt itt
2 alkalommal jártunk itt. . . első tavaly nyáron a családommal . . . a lányok nagyon élvezték ,hogy van medence és még balcsi is :-D a kiszolgálás a kényelem nagyon nagyon jó volt. . . az ételek isteniek! ! ! 2 alkalommal idén januárban egy baráti házaspárral voltunk. . . Nagyon jól éreztünk magunkat ,meg voltunk elégedve mindennel! ! Még vissza térünk! !
Kiváló 2014. január 21.gyerekekkel járt itt
2013 nyár végén töltöttünk három napot a Flamingo Hotelben. A szálloda nagyon szép, a szállás tökéletes. A svédasztalos reggelin és vacsorán mindenki talál ízlésének és kedvének valókat. A személyzet visszafogottan kedves. Csak ajánlani tudom mindenkinek, legyen szó kisgyermekes családról vagy egy párról.
Átlagos 2014. január 6.a párjával járt itt
2013. decemberében töltöttünk három napot a szállodában. A kiszolgálás gyors, korrekt, a személyzet nagyon kedves, a pincérek az idősebb korosztályt képviselik, barátságosak, de nem tolakodók. A hármas épületben a szoba elég retro hatású, de nagyon tiszta. Saunalepedőt nem lehet kapni, csak a fizetett ceremónián.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek. A személyzet kedves, a vendégek minden igényét kielégítik. A svédasztalos étkeztetés kiváló. Igazából amit csak elképzelhet egy ember reggeliként az ott egyszerre megtalálható, ez szint úgy igaz a vacsorára is. A wellness részlegen a hideg-meleg vizes medencéktől, a pezsgőfürdőtől elkezdve, a szaunák széles választékáig minden megtalálható. Nekem és páromnak a kedvenc szállodánk.
2013. december 28.családjával járt itt
Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek, télen-nyáron, pároknak, kis,nagy-gyermekeseknek egyaránt. Konyhája, elhelyezkedése kiváló. Szobák tiszták, kényelmesek.Wellness részlegen mindenki megtalálja amire vágyik. Nyáron nagyobb a nyüzsgés és több a gyerek. Évek óta visszajárunk párommal és most már kislányunkkal is.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Ezt a Hotelt csak ajánlani tudom párok, családok számára. Itt minden a kényelmét szolgálja az itt piheni vágyóknak. A szobák nagyon kényelmesek, tiszták,ízlésesen berendezettek. A wellness szolgáltatások,ételek bőséges választéka,mind mind első osztályú.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - VendéglátásFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Külső képFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Belső
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nagyon szuper szálloda,a vellness is minden igényt kielégít. A konyha is nagyon jó, bő választék,mindenki annyit ehet amennyit bír,a választék bőséges. Ami a legfontosabb,nagyon tiszták a szobák, a környezet a külső és belső medencék. Mindenkinek bátran ajánlom,ritka Magyarországon egy ilyen igényes szálloda.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Medence/kert
2013. december 27.a párjával járt itt
2013 szeptemberben jártunk a szállodában.a szálloda nagy és szép. Az udvara csodálatos.a kiszolgálás megfelelő a wellness részlege tökéletes minden igényt kielégít.a szálloda rengeteg embernek nyújt kényelmes pihenést.konferencia termei többféle programnak ad lehetőséget.szívesen mennénk még vissza.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal! Tiszta rendezett szoba,wellnes részleg minden igényt kielégítő! Nagyon barátságos személyzet! Fenséges,változatos ételek,remek kiszolgálás! Bár az időjárás sjnos nem volt jó,de a szálloda felszereltsége,személyzete mindezt felejtette velünk! Biztosan visszatérünk jövőre az egész családdal! Köszönjük! ! :-)
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Medence/kert
Kiváló 2013. október 12.családjával járt itt
Jól éreztük magunkat. Az ágyakkal volt csak problémánk. Az étterem kiváló, a személyzet kedves udvarias. Családbarát a szálloda. A wellness részleg minden igényt kielégít, a Balaton közelsége is sokat jelent. Igazi kikapcsolódást nyújt annak aki nem nyáron megy oda, mert nem szereti a nyüzsgést. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki pihenésre és feltöltődésre vágyik.