Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

4,5
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel BalatonfüredFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

Kiváló 2014. augusztus 20.családjával járt itt
Sajnos csak három napot töltőttünk itt a családommal! A szálloda személyzete kedves, udvarias, készséges. A Balaton partjára épült szálloda csodálatos wellnes részlege hatalmas, kítűnő medencékel, csúszdákkal kinti-benti élményelemekkel, szaunákkal, sóbarlanggal. A balatoni fürdőzés a kedves kiskacsákkal nagyszerű élmény!
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - KörnyékFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Külső képFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - KörnyékFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 18.a párjával járt itt
Minden megfelelő volt a 4 csillagnak. A szoba tiszta, igényes, mind a szoba mind a fürdőszoba nagyon tágas, kényelmes. Személyzet figyelmes, segítőkész. A ételek íze, mennyisége, minősége(csak a svédassztalos reggelit és vacsorát vettük igénybe)minden igényt kielégít. A wellness rész és panoráma már csak ráadás. Mindenkinek csak ajánlani tudom, én nem csalódtam.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Környék
2014. július 27.gyerekekkel járt itt
6 napot töltöttünk a szállodában, lakosztályban voltunk. Lakosztályhoz képest a szobákban a szőnyeg több helyen foltos volt, a függöny koszos és szakadt és még volt egy két kisebb probléma. De, ezen felül a teraszról csodálatos kilátás nyílt a Balatonra, a Wellness részleg hibátlan, a homokos strand a gyerekek kedvence volt.
Kiváló 2014. július 23.gyerekekkel járt itt
Szívesen ajánlom mindenkinek, többször jártam itt és 1x sem csalódtam. Jó helyen van saját parkolóval, stranddal és igen jó konyhával! Szerencsére nincs a belvárosban, pont emiatt választjuk a jövőben is egy kellemes nyaralás helyszínéül. Valóban igényes wellness részleggel, nem úgy mint sok más szálloda, amelyek csak wellness-nek hirdetik magukat.
Kiváló 2014. június 12.kollégákkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló, az ételek nagyon finomak, a személyzet segítőkész és kedves volt. A szobák nagyon szépek, a kilátás gyönyörű az erkélyről, a park szép gondozott, virágos. Nagyon jól éreztük magunkat, bár a Balatonban még nem tudtunk fürödni, de közel van a sétány is, nagyokat lehet a városban sétálni, van bőven látnivaló.
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Most jottunk haza nagyon szep napokat toltottunk ott . Minden kivalo volt ,a szemelyzet kedves es figyelmes mindenutt tisztasag ragyog az egesz hotel . Etkezes kivalo volt glutenerzekeny vagyok a szakacs kezseges volt mindig segitett . A wellness reszleg is kitunovolt . csodalatos napokat toltottunk itt. Biztos , hogy visszaterunk. Koszonet a kollektivanak.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Családommal voltunk itt legutóbb májusban. Rendszeres visszatérő vengégek vagyunk. A szálloda szolgáltatása, a szobák, a wellness részleg, a fürdő, az étkezés nagyon igényes. A környezet páratlan. Balatonfüred az egyik legszebb és leghangulatosabb város az északi parton. Közel van Tihany, ahová át is lehet kocogni.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
Mi nagyon szeretünk idejárni, akárhányszor leutazunk a Balatonra itt szállunk meg. Nagyon jónak tartom, hogy rengeteg szolgáltatást lehet egy helyen igénybe venni. A wellness részlegük nagyszerű, az ételek is bőségesek és finomak. Mivel lent van a parton, nagyon szép a kilátás a Balatonra.
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Februárban voltunk ,minden nagyon szuper volt, visszatérünk! A hideg idő ellenére tökéletes kényelemben volt részünk, a teljes személyzet nagyon figyelmes volt, csodálatos napokat töltöttünk ott. Februárban voltunk ,minden nagyon szuper volt, visszatérünk! A hideg idő ellenére tökéletes kényelemben volt részünk, a teljes személyzet nagyon figyelmes volt, csodálatos napokat töltöttünk ott.
Kiváló 2014. május 19.gyerekekkel járt itt
2014. április végén jártunk a Hotelben, 2. alkalommal. A véleményünk továbbra sem változott, a Hotel szollgáltatásai kíválóak. Az ételek bőségesek, válsztékosak, finomak, a Wellnes részlegben minden korosztály kikapcsolódhat. A szobák tágasak, tiszták. Minden elismerésünk a Hotel dolgozóié. Bármikor szívesen visszatérünk és fogunk is! ! !