Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

4,5
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel BalatonfüredFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2018. október 24.a párjával járt itt
Először jártunk itt és nagyon megszerettük a szállodát. Apró kellemetlenségünk volt a sorompós bejutással, de nagyon kedvesen megoldotta a helyzetet a munkatársuk. A szálloda arca, a szolgálatban lévő recepciós hölgy sajnos nagyon barátságtalan volt, azt hiszem ezen a szinten ez nem igazán megengedhető.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - KörnyékFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Külső képFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 14.barátokkal járt itt
Ismét visszatértünk ebbe a szállodába. Most gimnáziumi osztálytársaimnak szerveztem ide wellness hétvégét. Nem voltunk sokan,de mégis külön helyet biztosítottak a vacsoránál számunkra , ami nagyon kedves dolog volt a személyzet részéről, pedig mi csak több asztal összetolását kértük.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Környék
Kiváló 2017. november 13.családjával járt itt
Először voltam a szállodában, nagyon jól éreztük magunkat. Igazi pihenés volt, csend, nyugalom, wellness, finom ételek, figyelmes kiszolgálás, tisztaság.
A személyzet készséges, udvarias és precíz.
Wellness tiszta, rendezett. Az úszómedence kiváló lett volna, ha egy - két fokkal melegebb a vize.
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
Vagy 10 éve jártunk utoljára a szállodában, így gondoltam meglepem a férjemet születésnapja alkalmából egy hosszú hétvégével. Jól tettem, hogy a Flamingó Hotelt választottam. Minden tökéletes, a szobák, a wellness, az étkezésekről ne is beszéljünk. A pincérek hihetetlen gyorsasággal szedik a tányérokat, szolgálják ki a rendelt italokkal a vendégeket.
Kiváló 2017. szeptember 3.családjával járt itt
Talán a legjobb jellemzés a szállodáról egy kérdés lenne:Mikor mehetek ismét? ? ? ? ? ? ? ?
Minden nagyon jó volt , a választék bőségét nem tudom leírni! ! !
Az ételek nagyon ízletesek voltak,az éttermi dolgozók gyorsak,kézségesek voltak.
Fantasztikus a fekvése,a személyzet kedves segítőkész.
A szoba tágas kényelmes,tiszta.
Visszatérek!
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon régóta visszatérő vendégei vagyunk a hotelnek. Ebben a hotelben még nem csalódtunk. Ár-érzték arány, wellness részleg, étterem, szolgáltatások, a hotel elhelyezkedése tökéletes. Ez a hotel az etalon számunkra. :-)
Kiváló 2017. július 27.családjával járt itt
A szálloda teljes épülete nagyon szép, tiszta,rendezett. A személyzet kedves és figyelmes. Kiemelném az éttermet, isteni ételek, bő választékkal. Ilyen választékot nem sok szálloda biztosít. A felszolgálás -annak ellenére hogy a forgalom nagy- gyors, kedves,figyelmes. Így is van a vendégekhez egy egy kedves szavuk.
2017. június 19.gyerekekkel járt itt
Az ételek kifogástalanok. Zavaró , hogy a szobában nincs bekészítve a fürdőköpeny ill. A csillagok számából ítélve elvárható lenne, hogy legyen a tusfürdő-zuhanysapkán kívül kozmetikai csomagocska is. Nem beszélve arról, hogy a zsebkendős dobozban 2 darab volt, szóval a szobalány kicsit "visszafogottan" dolgozott.
Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Szép és tiszta szálloda. Isteni ételek, nagy választék. Tiszta wellness részleg. Saját rendezett strand. Horgászati lehetőség. A kedvenc szállodánk.
Kiváló 2017. június 9.családjával járt itt
A számunkra kissé magas árfekvés ellenére igyekszünk minél többször eljutni ide. A szálloda nagy kapacitása miatt a személyzettel relatíve kevés a kontaktus, de mindig panasz mentes. A választott standard szobáink átlagosak, a tetőtéri megközelítés sem okoz gondot. Egyszer kifogtunk egy kutyás szomszédot, hajnalban az kellemetlen volt.