Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

4,5
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel BalatonfüredFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

Átlagos 2015. július 20.gyerekekkel járt itt
1 hetes csaladi nyaralasunkat toltottuk a Flamingo Hotelben.
Nagyon jo elhelyezkedesu, tiszta es kulturalt a hotel, viszont a szemelyzet nagy resze 1 het alatt egyetlen mosolyt sem volt kepes kipreselni magabol. Foleg a kinti 'koktelbar' reszben dolgozok modora es viselkedese volt kritikan aluli. A pincerek kozott az 'idosebbek' profik voltak.
Kiváló 2015. március 16.gyerekekkel járt itt
Barátságos fogadtatás, nyugalom, tisztaság várt minket az év első hetében Füreden. Az alacsony foglaltság miatt magasabb kategóriás szobát kaptunk. 11 hónapos kisfiúnk is nagyon jól érezte magát a gyerekmedencében és a játszószobában. Az ételek finomak és változatosak voltak. A wellness nagy, rengeteg lehetőséggel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 9.gyerekekkel járt itt
2015. 03. 06-08 hétvégén jártunk családommal a Flamingó hotelben, ahol egy kellemes hétvégét töltöttünk. Már korábban jártunk Füreden,ezért ismertük az épületet,ami nagyon megfogott minket. Szép környezet,tiszta,világos terek,remek kilátás a Tihályi Apátságra, közvetlen a Balaton partján, nagy wellness részleggel.
Kiváló 2015. február 6.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron választottuk ezt a hotelt egy hétvégére. Bátran mondhatom,hogy ide bármikor visszatérnénk. Nagyon jó a wellness részleg,mindenki talál magának megfelelő szolgáltatást. Az étterem dolgozói rendkívül kedvesek,bőséges a választék, a szoba egy alap szoba volt,de igazából sokat nem tartózkodtunk ott :) Amit nem értek,hogy aki "csak" 2 éjszakára érkezik,Ők miért a régi típusú épületben vannak elszállásolva?
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Medence/kert
2015. február 2.a párjával járt itt
Az ittjártam honlap rangsora alapján jutottam ide. Csupa jót írtak erről a szállodáról, gondoltam megnézem. Nagyon jó, azaz követendő példának tartom:
A wellnes része valóban a Balaton legnagyobbja. Három részből áll: 1. ,szauna és illatszobák, 2. , úszómedence, pihenőmedence és pezsgőmedence, 3.
2015. január 5. járt itt
Második látogatásra ugyanaz a tapasztalat:finom ételek,bőséges választék,szuper wellness,tágas,szép szobák,és sajnos nem kedves személyzet(tisztelet a kivételnek).Karácsonykor nagyon hiányoztak a programok,kiemelt időszak,kiemelt ár,akkor szolgáltatni is kellene!?
Kiváló 2014. október 20.a párjával járt itt
Családdal, párommal, több alkalommal jártunk már itt, különböző szobatípusokban, de nyugodtan állítom, hogy itt minden tökéletes. Ez a kedvenc szállodám. Az ételek, a wellness részleg, a szobák és a kedves személyzet is segíti a kellemes kikapcsolódást. Nagyon szeretünk itt pihenni, mert minden igényt kielégítenek. Jövőre már gyerkőccel megyünk.
Kiváló 2014. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 4 éjszakát töltöttünk el a hotelben két kisfiúnkkal. Mindennel meg voltunk elégedve. Az ételek változatosak, bőségesek és nagyon finomak voltak. A személyzet kedves és udvarias. A hotel minden szempontból gyönyörű és tiszta. A wellness rész is fantasztikus, a kilátás csodálatos. Bizton állíthatom, hogy mi mindenképpen visszatérünk még ide. Köszönjük
Kiváló 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
2014 június elején Párommal és unokámmal töltötemm 5 csodaszép nyári napot. Párommal már jártam itt,ezért döntöttünk úgy,hogy a kisunokával is eljövünk. Feljthetetlen élmény volt mindhármonknak,de az főleg 5-éves tündérleánynak. A szálloda étterme egyszerüen kiváló ahol kicsi és nagy nagyon-nagyon finom,ízletes választékban gazdag ételt talál.
Kiváló 2014. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretünk itt pihenni, mert időjárástól függetlenül tartalmasan tudjuk eltölteni a nyaralást. A piciknek van játszószoba, tele játékokkal, a nagyoknak x-box, csocsó, billiárd, darts. A wellness kiváló, a medencék nagyok, kellemes a vízhőmérséklet. Idén először próbáltuk a standard szobát, az ágyak itt kifejezetten kemények, a superior szobában nem volt ilyen gond. Az ételek minőségére nincs szó. . . . Jövőre, ugyanitt. . .