Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

4,5
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel BalatonfüredFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Sokadik alkalommal pihentünk a Flamingóban, és ismét megállapítottuk, hogy az egyik kedvencünk marad. A szobák megfelelőek, a wellnes nagyon jó, az ételek változatosak. Egyetlen problémánk, hogy ugyan már 7-kor nyit a wellnes, de "csak" 20 óráig használható. Jó lenne, ha hévégén, vagy ünnepi időszakban tovább lehetne használni.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt a párommal, mindennel meg voltunk elégedve, egyedul talán a svédasztal az, ahol volt egy kis problémánk, kicsi volt a választék
Kiváló 2016. március 14.gyerekekkel járt itt
Sokadjára jártunk itt és még mindig jó hely . . . . igaz sajnos az már latszik a szállodán hogy a pénz az apartmanok és az új szálloda építésére megy el. . . . remélni tudom csak azt ahogy kész vannak a munkával akkor ezt a részét is fel fogják újítani . . . igaz már várom hogy lehessen szobát foglalni az új hotelben és azt is ki tudjuk próbálni . . . . de a hotel is és füred is örök szerelem marad. . . . .
Kiváló 2016. március 8.csoporttal járt itt
Már több négycsillagos szállodában jártunk,de ez a hotel különösen elnyerte a tetszésünket. Mindenki nagyon udvarias volt. Mikor megérkeztünk nem működött a fűtés,de a takarító hölgy azonnal hívta a szerelőt. A szoba kényelmes,tágas és tiszta volt. Az különösen tetszett,hogy a fürdőszoba és a WC nem egy helyiségben volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 27.a párjával járt itt
Negyedszer jártunk itt. Ez a kedvenc szállodám. Mindig kellemesen érezzük magunkat. A szoba kényelmes. Egyedüli gondot a törölköző szárító okozta. Nem működött rendszeresen ,így volt, hogy a törölközők, fürdőköpenyek reggelre sem száradtak meg. Más panaszunk nem is volt. A wellness részleg igazán sokoldalú szolgáltatást nyújt.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Környék
2016. január 10.barátokkal járt itt
Harmadik hosszú hétvégénk a szállodában,a wellness nagyon szép, tiszta, mindig van valami "esemény". Az ételek bőségesek, változatosak, a pincérek gyorsak, kedvesek. A régebbi épületrészre ráférne egy kis felújítás, a fürdőszobában a csap, az összefolyó karbantartásért "kiabál", valami miatt a 3 nap alatt végig szennyvízszag volt a fürdőszobában.
Kiváló 2015. november 13.a párjával járt itt
Tobb szallodaban mar megfordultam,tehat van osszehasonlitasi alapom.ez az a hely ahol minden teren ki tudjak elegiteni a vendegeket.kedves odafigyelo szemelyzet.a pincer nem a vacsora vegere hozza ki a rendelt italt.tobb fajta medencebol,szaunabol lehet valasztani.a szoba szep es tiszta.a parkolas ingyenes.nem mindennapi etelek.
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Kellemeset csalódtam ebben a szállodában. A személyzet jól képzett, segítőkész. Az ételek finomak, az ételválaszték széles. A szobák kényelmesek, jól felszereltek. A wellness részleg kitűnő. A tisztaság megfelelő, bár néha találni egy-két pókhálót. Az ital-étel is megfizethető áron van. Ajánlani tudom mindenkinek! Biztos, hogy én is visszatérek.
Kiváló 2015. augusztus 12.üzleti partnerrel járt itt
Minden nagyon jó és szép volt ezen a helyen, kivéve a személyzet, azon belül a recepciós lányok modora kifogásolható volt. A hely csodálatos a belső wellness rész kifogástalan és sok élmény elemet tartalmaz. Az ételek finomak és a személyzet figyelmes az étteremben.
Kiváló 2015. augusztus 9.a párjával járt itt
A Balaton-part egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb) saját belső és külső medencékkel, valamint saját kikötővel, és közvetlen, saját homokos stranddal rendelkező szállodája, ami egyben Balatonfüred legmodernebb hotelje is. Három, egymással összekapcsolt épületből áll, egy kisebb labirintust alkotva, amelyben minden megtalálható ami szükséges a kikapcsolódáshoz.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Medence/kertFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Környék