a 12 balatongyöröki étterem közül
étterem
Hold & Csillag - Szépkilátó Balatongyörök
Hold & Csillag - Szépkilátó BalatongyörökHold & Csillag - Szépkilátó Balatongyörök

Hold & Csillag - Szépkilátó Balatongyörök bemutatkozása

A Hold & Csillag jelmondata: "Helyi ízek, lezser elegancia". Ez már önmagában beszédes, hiszen a fiatalos csapata az étlap kínálatát a helyi termelőkre alapozza, az étterem maga pedig barátságos mégis elegáns külsővel bír. A borlapon számos hazai tételt kóstolhatunk, miközben a meseszép balatoni kilátásban gyönyörködünk.

Hotel Panoráma Balatongyörök - Bomba tavasz
Bomba tavasz
05.01-06.21.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hold & Csillag - Szépkilátó Balatongyörök vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 11.a párjával járt itt
Az teraszról csodás panoráma nyílik a Balatonra, de egész évben nyitva van a hely és a belső enteriőr is hangulatos. Hagyományos ételeket kínálnak modern köntösben, örök kedvenc a krumplifőzelék fasírttal, mindenkinek ajánlom. :) A személyzet kedves, mosolygós és közvetlen.
Hold & Csillag - Szépkilátó Balatongyörök - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2022. július 4.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk, előre foglaltunk asztalt és jól tettük, mert érkezés után nem sokkal pillanatok alatt megtelt a terasz a kora esti órákban. A kiszolgálás nagyon udvarias és gyors, hozzáértő, segítő a felszolgáló és a személyzet. Szinte lesték minden kívánságunkat, de nem tolakodóan.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 12.barátokkal járt itt
5 fős társasággal, este értünk az étterembe, nagyjából zárás előtt 10 perccel, ennek ellenére borzasztóan kedvesek voltak már előzetesen a telefonban is, és a helyszínen is. Bár későn érkeztünk, a kilátás így is gyönyörű volt, valószínűleg naplementében a legszebb. A bisztró-jellegű ételek kifejezetten finomak voltak.