Hotel Marina-Port Balatonkenese ★★★★

Hotel Marina-Port Balatonkenese
Hotel Marina-Port BalatonkeneseHotel Marina-Port Balatonkenese
Hotel Marina-Port BalatonkeneseHotel Marina-Port Balatonkenese

Hotel Marina-Port Balatonkenese bemutatkozása

A Hotel Marina Port légkondicionált szobáinak, minden igényt kielégítő konferenciatermeinek és vadonatúj fitness- és wellness centrumának köszönhetően a Balatonpart egyik legigényesebb négycsillagos szállodája, amely Balatonkenese modern kikötőjének szomszédságában várja vendégeit.

Parti Sétány Vendégház Balatonkenese - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Marina-Port Balatonkenese vélemények

Kiváló 2018. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon szuper volt a hotelban. A kislányunk imádta a kézműveskedést, az óriás sakkot. Az ételek nagyon finomak voltak. Nagyon jó a wellness részlet, a saját part, napozóágyakkal, napernyőkkel. A személyzet kedves, segítőkész. Gyerekes családoknak szívből ajánlom! Nekem Balatonkenese volt egy kicsit üres. . .
Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Minden kisgyerekes családnak nyugodt szívvel ajánlom a Hotelt. Ez a nyaralás róluk szólt: játszóház, animátorok, gokart, elektromos kisautó, gyerekmedence, játszótér, étkezések között szinezők, saját strandrész a Balatonon, kerékpárbérlés. . . . minden-minden a gyerekekről szól.
Kiváló 2018. július 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon gyerekbarát szálloda, rossz idő esetén is rengeteg játéklehetőség, mint a kismedence, játszóház, pingpong, biliárd, csocsó, kézműves kreatívoskodás. Közvetlen a Balaton parton van, így bármikor lehet menni fürödni, azonban kicsi mélységű hely nincs kialakítva a legkisebbeknek, így 5 éves kortól használható inkább (kb 80 cm mély a szélén)
2018. július 18.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése, a szobák színvonala,a személyzet, a balatonparti kényelem kíváló volt. Kifogásolható, hogy a parton nem láttunk zuhanyozót,amit a balatoni fürdőzés előtt- után a higiéniai előírások szerint használni kellene. A büffévacsorák színvonala erősen kifogásolhatók voltak.
Kiváló 2018. április 25.a párjával járt itt
Nagyon szép Balaton parti hotel. Amely teljesen gyermek barát,sok jó programal. A hotel tiszta kedves emberekkel találkoztunk,ètelek finomak. Mi jövöre ismét tervezünk egy hosszú hétvégét.
Kiváló 2018. március 3.gyerekekkel járt itt
Kisgyermekeseknek szuper hely! A gyermekmedence, a játszóház, a különböző foglalkozások a gyerekeknek. . . . . , de ami a leginkább lenyűgözött, az a színezhető tányéralátét és a színes ceruzák az étteremben. Míg a szülők vacsoráznak, reggeliznek, addig a gyerek rajzolgathat. Nagyon nagy ötlet!
Átlagos 2018. február 28.gyerekekkel járt itt
Két unokával voltunk három nap két éjszakára. A gyerek foglalkoztatás, a játékok mennyisége, minősége a játszó szoba nagysága, a külön kialakított "dühöngő" kifogástalan. A gyerek medencébe vigyünk játékot, labdát. Az úszó medence nagyon jó, a pezsgő medence mostani kis létszámhoz elég volt, akár csak a gyerek medence nagysága.
2018. február 16.a párjával járt itt
Fiezetéssel voltak gondok a kedvesem jelenlétében nem akartam ezen fennakadni, de remélem visszakapom majd a pénzem.
Ami miatt gyengébre értékelném a helyet az a vacsorán tapasztalt ételek minősége volt. A szarvasgombás sertéshúshoz adnak egy robot rágókészüléket lehet az is belefáradt volna a rágásba pedig qz íze kifejezetten jó volt, de sajnos nem volt rendesem megsűtve. Amúgy a helyet kifejezetten ajánlom gyerekes pároknak ;)
Kiváló 2018. február 9.gyerekekkel járt itt
Szuper volt minden. A gyerek borzasztóan élvezte. Kifejezetten kisgyerekeseknek ajánlom, 2-6 közötti gyerekekkel egy tökéletes nyaralás, hosszú hétvége, wellness hétvége. Nagyon jó mulatság a kicsiknek és közben a szülők is tudnak egyet pihenni, szaunázni, szolizni, fürdeni.
Kiváló 2018. január 24.gyerekekkel járt itt
A kicsi és nagyobb gyermekeim egyaránt szuperül érezték magukat.A kézműves foglalkozásokat egyszerűen imádták.Viszont a nagy úszómedence víze egy nagyon picit lehetne melegebb.
Hotel Marina-Port Balatonkenese a térképen
8174 BalatonkeneseKikötő u. 4.
+36 88 492369
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár