Hotel Marina-Port Balatonkenese ★★★★

Hotel Marina-Port Balatonkenese
Hotel Marina-Port BalatonkeneseHotel Marina-Port Balatonkenese
Hotel Marina-Port BalatonkeneseHotel Marina-Port Balatonkenese

Hotel Marina-Port Balatonkenese bemutatkozása

A Hotel Marina Port légkondicionált szobáinak, minden igényt kielégítő konferenciatermeinek és vadonatúj fitness- és wellness centrumának köszönhetően a Balatonpart egyik legigényesebb négycsillagos szállodája, amely Balatonkenese modern kikötőjének szomszédságában várja vendégeit.

Parti Sétány Vendégház Balatonkenese - Napi árak
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Marina-Port Balatonkenese vélemények

Kiváló 2017. december 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Karácsonyi ajándéknak kaptuk az utazást, két kisgyermekkel mentünk. Rengeteg program, játék- és alkotási lehetőség volt a gyerekek számára, minden róluk szólt - nagyon jól éreztük magunkat. A Wellness rész is jól felszerelt, reggeli és a svédasztalos vacsora bőséges és változatos, bárki megtalálhatja a kedvére valót! A szobák tiszták, kényelmesek, a személyzet kedves és segítőkész!
Kiváló 2017. december 30.gyerekekkel járt itt
27 hònapos lànyunkkal voltunk, ő nagyon èlvezte, a màszòlabirintust màr tudta egyedül is hasznàlni, a jàtszòszobàban minden korosztàly szàmàra talàlhatò jàtèk, itt is òràkat töltöttünk.
Kiváló 2017. augusztus 20.egyedül járt itt
Egy hetes nyaraláson voltam a szállodában.
A személyzet kiemelkedően szolgálatkész volt.
A szoba csendes, balatoni kilátással, kényelmes és maximálisan tiszta.
A saját strand és a beltéri medence megfizethetetlen.
Kiváló 2017. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A Hotel nagyon jó fekvésű, a szoba tiszta volt, az ágy kényelmes. Kisgyerekkel voltunk, ő is nagyon jól érezte magát. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A vacsora is mindig remek volt és bőséges. A süteményekből még a vacsora idő végén is mindig volt. (Sok szintén 4 csillagos szállodában már az elején elfogytak a finomabb sütik).
Hotel Marina-Port Balatonkenese - Környék
2017. július 28.családjával járt itt
Családommal voltunk a Pünkösdi hosszúhétvégén a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, az ételek finomak voltak, a személyzet kedves. Jó idő miatt mi csak a part részen voltunk, ami gyönyörű mindenki talál magának elfoglaltságot. A bútorok a szobákban kicsit régi módi, de mi tényleg csak aludni mentünk fel.
Kiváló 2017. április 11.a párjával járt itt
A sok kisgyerekes család ellenére nyugodt, magas színvonalú pihenés volt. Bőséges, különleges ételkínálattal. Eddigi tapasztalatok alapján itt volt a legnagyobb választék, ahol a különböző allergiában szenvedőkre is gondoltak. Tiszta, kényelmes szobában voltunk. A wellness részleg is kitűnő. A park rendezett, minden igényt kielégítő. Ár-érték arány megfelelő.
2017. március 13.gyerekekkel járt itt
Csak két dolog nem tetszett az ott-tartózkodásunk alatt. az egyik,hogy nem 1db kétszemélyes matrac volt hanem 2 db egyszemélyes,a másik pedig a kicsi gyerekwellness rész. Talán érdemes lenne az úszómedencét(kihasználatlansága miatt is) átalakítani élménymedencévé ugyanis elvétve van benne ember míg a baba-gyerekmedence 25 nm és vannak benne 30-40 en.
2017. február 28.gyerekekkel járt itt
A 3 éves kislányunkkal kerestük fel a Marina Portot. 3 éjszakát töltöttünk el. Ugyan az érkezés napja kizárt időszak volt, ennek ellenére a szálloda fogadott bennünket. A játszószoba első látásra megtetszett a kislányomnak. A gyerekmedence nagyobb létszám esetén szűkös, a szálloda befogadóképességéhez képest kicsi.
Kiváló 2017. február 27.gyerekekkel járt itt
A Hotel Marina-Port ****-ban töltött el négy fős családunk három napot.
A szoba berendezése igen praktikus. Esetleg egy zsámoly még jól jöhetne a fürdőbe a kicsiknek. (Mi vittünk.)
Az étteremben viszonylag választékos volt a kínálat.
A fürdő részleg kifogástalan.
Szívesen visszamennénk még.
Kiváló 2017. január 17.a párjával járt itt
A hotel kiváló helyen van. A kilátás a balatonra fantasztikus. A személyzet kedves, segítőkész. Az étterem kellemes hangulatú, vállaszték (félpanziós ellátásnál) bőséges és ízletes. A wellnes részlegből egy melegvizes medencét és egy gőzkabint hiányoltam, de az úszómedence tökéletes. Összegezve árérték arányában tökéletes.
Hotel Marina-Port Balatonkenese a térképen
8174 BalatonkeneseKikötő u. 4.
+36 88 492369
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár