Hotel Marina-Port Balatonkenese ★★★★

Hotel Marina-Port Balatonkenese
Hotel Marina-Port BalatonkeneseHotel Marina-Port Balatonkenese
Hotel Marina-Port BalatonkeneseHotel Marina-Port Balatonkenese

Hotel Marina-Port Balatonkenese bemutatkozása

A Hotel Marina Port légkondicionált szobáinak, minden igényt kielégítő konferenciatermeinek és vadonatúj fitness- és wellness centrumának köszönhetően a Balatonpart egyik legigényesebb négycsillagos szállodája, amely Balatonkenese modern kikötőjének szomszédságában várja vendégeit.

Parti Sétány Vendégház Balatonkenese - Napi árak
05.01-11.01.
Parti Sétány Vendégház Balatonkenese
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Marina-Port Balatonkenese vélemények

2014. február 18.gyerekekkel járt itt
A múlt nyáron toltottunk itt néhány napot. Kicsit meglepett, hogy a valóságban oregebb, mint amilyennek a képekbol itéltem. Szobánkból viszont gyonyorú volt a kilátás a Balatonra, nagy erkéllyel. A hotel strandja nagyon szép és kellemes. Sportolásra alkalmas részek és roplabdapálya is van. A fedett rész talán kicsi, mert csak egy úszómedencét láttunk.
Kiváló 2013. november 4.a párjával járt itt
Párommal együt léptünk be a számunkra csodás világba a szálloda személyzete teljes odaadó körültekintő figyelmbe részesített bennünket. A szobák tisztasága elhelyezése csodálatos panorámát nyújtott a Balatonra a mi kis tengerünkre . Csodálatos wellness és szauna részleggel rendelkezik .
Hotel Marina-Port Balatonkenese - SzobákHotel Marina-Port Balatonkenese - VendéglátásHotel Marina-Port Balatonkenese - Külső képHotel Marina-Port Balatonkenese - Szórakozás/Sport
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 7.kollégákkal járt itt
Csodás, napsütéses szeptemberi napokat illetve éjszakát töltöttünk itt. Egy kellemes konferencia résztvevői voltunk, nagy társasággal. Az elhelyezés elegáns, kényelmes, tiszta, világos szobákban, nagyon kényelmes ágyon tökéletes matraccal. A kilátás pedig. . . . reggel az első amit megláttunk/megnéztünk az ezüstösen csillogó Balaton.
Hotel Marina-Port Balatonkenese - KörnyékHotel Marina-Port Balatonkenese - Környék
Kiváló 2013. június 15.gyerekekkel járt itt
Tökéletes hely a kikapcsolódáshoz. Fantasztikus felszereltsége van a kisgyermekek részére, saját játszóház, berendezett játszószoba, nagyon kedves és segítőkész személyzet. Wellness szállókhoz képest hatalmas úszómedence, külön két részes gyermekmedence és minden szükséges egyéb felszereltség, szauna, szolárium, konditerem.
2013. május 23.gyerekekkel járt itt
2013. májusában a Pünkösdi hétvégén jártunk a szállodában,2 gyermekkel. A szoba tiszta volt,a reggelire és a vacsorára kínált svédasztal bőséges választékkal rendelkezett,és nagyon finom volt. A medencékkel elégedettek voltunk,a part is nagyon hangulatos. A csomag tartalmazott egy 2 órás vitorlázást,ami fantasztikus élményt nyújtott.
Kiváló 2013. május 15.a párjával járt itt
Tisztelt szálloda Vezetőség! Gratulálok a remek szállodához,a minden igényt kielégítő szobákhoz,az udvarias és szakértő személyzethez, a remek konyhához,a príma uszodához és nem utolsó sorban a pazar kilátáshoz. Egy szállodának az értékét a berendezése is meghatározza,(bútorok,TV. étkészletek,stb)itt keresve sem találtam hibát.
2013. május 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése szuper, a kilátás szép. Mi a gyerekekkel voltunk, igazi gyerekes nyaralás (telelés) volt. a gyerekeknek szuper a játszószoba és az óriás labirintus valamint a pancsoló is. A gyerekeim nagyon élvezték. Én kicsit keveseltem a meleg vizes medencét, szerencse, hogy télen voltunk, igy akadt helyünk. :) Az ételek finomak voltak, a személyzet is kedves és segitőkész volt.
2013. április 29.barátokkal járt itt
Most jöttünk vissza egy hétvégi kiruccanásból. Az élmények még frissek. A szoba tetszett , bár a fürdő lehetne nagyobb. A teraszról gyönyörű a kilátás. A kiszolgálás és az ételek kiválóak, valami fenségesek mind ízükben , mind választékban. A wellness jó, gyerekeseknek ideális.
Hotel Marina-Port Balatonkenese - Környék
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk, rend, tisztaság. Az ételek választéka reggelinél és vacsoránál is páratlan. Nyugalom, pihenés, tökéletes kikapcsolódás. Gyerekeknek paradicsom, sehol nem találkoztam még ennyi lehetőséggel. Az elektromos kisautók, gokartok, játszószoba és a labirintus mind nagyon szuper volt. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralás alkalmával pihentünk a szállodában. Mindennel nagyon elégedettek voltunk, az ételek, a kiszolgálás, a választék első osztályú volt. Nagyon kedvesek volt a reggeliztető személyzet is, a takarító személyzet is.
A szállodához tartozó strandrész is tiszta és gondozott. Mi elégedettek voltunk, biztosan itt nyaralunk máskor is.
Kisgyermekes családoknak egyéb akciók is jók lennének.
Hotel Marina-Port Balatonkenese - Wellness
Hotel Marina-Port Balatonkenese a térképen
8174 BalatonkeneseKikötő u. 4.
+36 88 492369
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár