Hotel Marina-Port Balatonkenese ★★★★

Hotel Marina-Port Balatonkenese
Hotel Marina-Port BalatonkeneseHotel Marina-Port Balatonkenese
Hotel Marina-Port BalatonkeneseHotel Marina-Port Balatonkenese

Hotel Marina-Port Balatonkenese bemutatkozása

A Hotel Marina Port légkondicionált szobáinak, minden igényt kielégítő konferenciatermeinek és vadonatúj fitness- és wellness centrumának köszönhetően a Balatonpart egyik legigényesebb négycsillagos szállodája, amely Balatonkenese modern kikötőjének szomszédságában várja vendégeit.

Parti Sétány Vendégház Balatonkenese - Napi árak
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Marina-Port Balatonkenese vélemények

Kiváló 2016. február 16.gyerekekkel járt itt
Kis unokánkkal jártunk a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. Gyermekbarát szálloda valóban. A gyermekmedence, a pancsoló, a játszóház labirintus nagyon tetszett, Oliviánk nagyon élvezte. Kár, hogy a kreatív szoba hétköznap nem volt nyitva, de gondolom ez a holtidény miatt van. Az étterem kínálata változatos volt, az ételek minősége jó.
2016. február 8.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, a szobák szép tiszták, tágasak. a wellnes szolgáltatások jók, csak az úszómedencének a fele lehetne másfél méter mélységű, mert vannak olyan akik nem tudnak úszni, Így nekik csak a jakuzzi meg a gyerekmedence marad. A játszóház gyerekbarát és nagyok is élvezik.
Kiváló 2016. január 25.gyerekekkel járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. . . talán annyit jegyeznék meg,kicsit hűvös volt a medencetérben főleg a gyerekmedencénél,bár valószínű a mínusz 10 fokban nehéz felfűteni az üvegfallal körülvett medenceteret. A pezsgőfürdő medence lehetne picit nagyobb,sokszor többen voltunk benne mint kellene hisz ebbe jó meleg volt a víz a hőmérséklettel ellentétben.
Kiváló 2016. január 25.gyerekekkel járt itt
Két fiammal utaztunk egy fagyos hétvégén. Könnyen megtaláltuk a szállodát. A recepciós készségesen eligazított minket. A szoba kellemes hőmérsékletű és tiszta volt. A szaunák jók voltak. Az étkezés kiváló és változatos volt. Talán a gyermekrészleg lehetne színesebb, pl. nagyobb csúszdával feldobhatóbb lenne. Összességében szép élménnyel gazdagodtunk.
Kiváló 2016. január 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában, mindennel elégedettek voltunk, öt éves ikergyermekeink is jól érezték magukat. A Balatonra néző panorámás uszoda és a jacuzzi a téli napsütésben óriási élmény, energiával töltött fel bennünket. Konditeremből 2 is van, a súlyzós is szuper. Ételeik nagyon finomak és választékosak.
2016. január 3.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Marina-port-ban 2015/16. szilveszterén. Kiemelném a kiváló ételeket és a borkínálatot. A szilveszteri menü kifejezetten izgalmas és ízletes volt. Viszonylag nagy medence is tartozik a hotelhez, és lehet dartozni illetve biliárdozni is. A szobák egyszerű felszerelésűek, semmi luxus, de tiszták.
2015. december 23.gyerekekkel járt itt
Összességében jól éreztük magunkat / 3 generáció volt együtt, mi - a nagyszülők ajándékoztuk meg a gyermekeinket és unokáinkat karácsonyra ezzel a 3 éjszaka-4 nappal. Az 5 -, 6-. 9- és 16 éves unokák, 40 éves körüli gyerekek a feleségeikkel és mi - a nagyszülők /60 évesek/.
Kiváló 2015. december 23.gyerekekkel járt itt
Remek 3 napot sikerült eltöltenünk Önöknél. 2 6éves gyerkőc társaságában látogattunk el a szállodába. A gyerekek imádták. A játszóházban több időt töltöttek, mint a vízben, ami engem is meglepett. A személyzet nagyon kedves, és figyelmes volt. Az ételek fantasztikusak voltak, a gyerekek bármit kóstoltak, mindenre ez volt a válasz: Apa ez nagyon finom!
Kiváló 2015. november 15.gyerekekkel járt itt
Tisztelt Cím! Az étkezésen kívül minden a kényelmes pihenést szolgálja és mindenkinek szívesen ajánlom. Amit az étkezésnél változtatni kellene az a következő:
Az a foglalásnál kiderül,hogy ha kevés a vendég a vacsora menüválasztásos.
Kiváló 2015. október 31.gyerekekkel járt itt
Remekül éreztük magunkat a négyéves kisfiam jókat játszott a játszószobában, bőséges játékválaszték volt, így órákat tudtunk eltölteni ott.
A személyzet kedves és segítőkész volt, rögtön tudták orvosolni a problémát. Az étkezés és a tisztaság minőségi. Mindenkinek tudom ajánlani ezt a szállodát.
Hotel Marina-Port Balatonkenese a térképen
8174 BalatonkeneseKikötő u. 4.
+36 88 492369
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár