Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle ★★★

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle
Hotel Melis, Balatonlelle BalatonlelleHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle
Hotel Melis, Balatonlelle BalatonlelleHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle bemutatkozása

A Hotel Melis a "virágos Lelle" névre keresztelt fürdőhelyen található. A természeti környezet expresszív szépsége, a Balaton sportolási és strandolási lehetőségei, a karibi hangulatot árasztó homokos strandrész, illetve a panzió, a maga minden igényt kielégítő szolgáltatásaival, éttermével, mind-mind az ide érkező vendégek kedvét szolgálja.

5Szolgáltatás

A Hotel Melis, Balatonlelle legnépszerűbb csomagjai

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.11.01-ig
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle vélemények

Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Családommal töltöttem el egy kis időt a Melis Panzióban. Mindennel meg voltunk elégedve, kezdve a zárt parkolóval, a gyermekjátszóval. Az étterem kifogástalan, jól főznek. Tetszett a partra való könnyű kijutás. Mi ugyan ősszel voltunk, de tetszett a város "csendes" arca...vissza fogunk még menni!
Kiváló 2015. szeptember 1.a párjával járt itt
Augusztus végén voltunk itt kétéjszakás lehetőségen. Az apartman szép, tiszta, rendes jól ellátva mindennel.
A svédasztalos reggeli- és vacsoraválaszték kifogástalanul finom volt. A recepciós- és kiszolgáló hölgyek aranyosak, kedvesek. Külön élmény volt a balatonboglári gömbkilátó és bobpálya meglátogatása, ahová kerékpárral mehettünk.
Reméljük, még visszatérhetünk erre a kedves, szép helyre.
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - SzobákHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső kép
2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A Melis Panzió Balatonlelle nyugalmasabb részén, egy csendes utcából nyílik, szép kertjük van sok fával, füvesítve, amelyet minden nap locsoltak, és a telek végén már egyből a szabadstrandra lép ki az ember.
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - EgyébHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - BelsőHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - SzobákHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - SzobákHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - VendéglátásHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Szórakozás/SportHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső képHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - VendéglátásHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - BelsőHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - KörnyékHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Medence/kertHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Szórakozás/SportHotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle - Külső kép
Kiváló 2014. szeptember 5.a párjával járt itt
Agusztus utolsó hétvégéjén voltunk 2-éjszakát,félpanzióval. Nagyon barátságos az apartman. A személyzet nagyon kedves,udvarias. Az ételek nagyon finomak,közel a part,nagyon jól éreztük magunkat. A teraszon való étkezés külön hangulatos volt. Mindenkinek ajánlom! Mivel alul is van két fekhely az apartmanba,legközelebb visszük a két unokánkat is!
Kiváló 2014. június 12.a párjával járt itt
Nagyon klassz hely, mindenkinek ajánlani tudjuk! 2014. június elején töltöttünk a párommal itt fantasztikus öt napot. Az apartman nagyon aranyos, jól felszerelt, tiszta és otthonos. A személyzet nagyon udvarias,segítőkész. A kaják nagyon finomak, bőségesek,a vendéglátás kitűnő! Nagyon tetszett a víz közelsége!
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
2013. júniusban töltöttünk a párommal egy motorozós hétvégét a balatonon. Ezt a szálláshelyet választottuk és nem bántuk meg. A házak nagyon takarosak 4 fő is kényelmesen elférne benne. Jól felszerelt. Az étkezés kellemes volt a teraszon,és bőséges finom ételek voltak. Nagyon jól éreztük magunkat és biztos visszamegyünk ha lesz még rá alkalmunk.
Kiváló 2013. június 13.családjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon jó a fekvése.A házak jól felszereltek. Az étteremben az ételek nagyon finomak.Rengeteg a választék. Személyzet kedves! Balaton szerintem legszebb részén van. Édesanyámék idén is mennek. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Begbízható, ár-érték arányban nagyon jó. Gyerekbarát hely.
Hotel Melis, Balatonlelle Balatonlelle a térképen
8638 BalatonlelleHonvéd u.12.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • büfé