András Büfé Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Arany János u. 90.

András Büfé Balatonszemes a térképen

Szállások Balatonszemes városában
Wellness csomagok Balatonszemes városában

András Büfé Balatonszemes vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Kb 10 éve minden nyáron szemesen nyaralunk négy öt napot. . . andrás büfé azt gondolom itt kötelezö ha itt vagy. . . . igaz az árak inkább étterem szintüek de egynek elmegy és ezért az étel kimondottan jó mínőségű ízű . . . . kiszolgálás vagány fiatalos pörgős max 25 perc várakozás még nagy sornál is . . . . azt gondolom aki erre jár mindenképpen megéri megálni és enni egy jót

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Bár egyszer már itt csalódtam,most nem mi mentünk a büfébe, hanem meglepetésként, hazahozva kaptuk a süllőt. Kinézésre igazán ínycsiklandó volt, ám annyira sós volt, hogy szinte marta a számat. Udvariasságból hősiesen legyűrtem kb. kétharmadát, a többi kuka.Utána vedeltem a vizet. Mivel kaptuk, nem tudok minden kérdésre válaszolni.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Minden évben eljövünk ide , a közeli kempingből. A sort végig kell állni. De ez a Balaton . Máshol is van sor. nekem nem volt zavaró A rendelés felvétele után a hátsó fás teraszon a hideg italokkal már nem is emlékszel a sorban állásra . A halak jók a süllő király egy picit húzós ,de nem annyira mint máshol a 900 ft-os lángos.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Ide gyere, ha jót akarsz! Nem túl széles a kínálat, de ami van, az nagyon ott van a topon! Régi, kedves, retro büfé, ahogy már a kollégák itt írták, nem változott, de mondhatnánk, javára nem változott. Jó ide bejönni! A vonat néha elzakatol, a nyaralás itt zajlik éppen, a Balaton pár méterre hullámzik és a sült keszeg kiváló! A süllő még inkább az!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Utóbbi években, nyaranta oda szoktunk a szemesi Vadvirág kempingbe. Jókat strandolunk a kemping saját strandján és élvezzük a retrós faházban való nyaralás egyszerűségét. Két naponta kiszoktunk ugrani a kempingből, a bejáratától 300 méterre lévő András Büféhez sült halat enni. Érdemes elkerülni a 12-14 óra közti időt, mert felkapott hely, sokan szeretnek itt halat enni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonszemestől Balatonlelle irányában a 132 km kőnél le a part felé, közvetlen a vasút tövében található ez a büfé, állítólag már évtizedek óta. Parkolóhely zsúfolt, tele. Mi szeretjük a halakat, és mivel arra jártunk, megvizsgáltuk ezt a helyet is.

Legnépszerűbb csomagok Balatonszemesen és környékén
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 9.393 - 37.051,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
2021.04.30. - 2021.10.31.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.05.12. - 2022.05.12.
Szent György-hegy Residence
Hegymagas
3 nap/2 éjszaka 175.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medencével, parkolással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 10.650 - 11.425,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.05.12.
Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 18.800 - 30.200,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.12.22.

Szállodák Balatonszemes környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonszemes
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

András Büfé BalatonszemesX