Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki.

4Szolgáltatás

A Wellness Hotel Szindbád legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2024.04.02-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra (min. 2 éj)
Tavaszi wellness napok - extra
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2017. február 16.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk a hotel Szindbádban és nagyon jól éreztük magunkat. A Wellness szolgáltatás minden igényt kielégített. A 10 hónapos kislányunk nagyon élvezte az első pancsizását a megfelelően megválasztott vízhőmérsékletű medencékben. A 14 éves nagyfiunk pedig nagyon értékelte a sokrétű szolgáltatást.
Kiváló 2017. február 12.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk el ebben a Hotelben, a személyzet kedves volt segítőkész, a szoba kényelmes és tiszta az ételek finomak, bőségesek, a wellness részleg is kitűnő volt :)
A masszázs felüdített a masszőr kedves volt :)
Mindennel meg voltunk elégedve!
Ár-érték arányt tekintve jó döntés volt.
Kiváló 2017. február 1.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el ezen a helyen, kisebb baráti társasággal 3/2 ágyas szobában. A személyzet nagyon udvarias, kedves és segítőkész volt. A wellness részleg nagyon jó. Az úszómedence vize szerintem hideg és ezért kevesen is használták. A masszázst a masszőrnek [moderálva - a szerk.
2017. január 4.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor a recepción kedvesen fogadtak minket, és útba igazítottak a szobánk felé. Elmagyarázták, hogy mi hol található. A szobánkat elfoglaltuk, megfelelően kényelmes volt. A 137-es szoba tetőtéri, tetőablakos. Én kiláttam rajta a párom nem. A szoba tiszta és kényelmes volt. A TV igazán jó, hogy nagy képernyős.
2017. január 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes időt töltöttünk el,minden kiváló volt. Egy észrevétel, hogy mivel kisgyerekekkel voltunk,jó lett volna ha van jatszoszoba is,nem csak a nagyobb gyerekek,illetve felnőttek számára szórakozás. Ezt leszamitva mindennel meg voltunk elégedve! Külön dicséret a személyzetnek a kedves mosolygós fogadtatasert ott létünk alatt. Igazi családias hangulat,kiváló választékos ételek! :-)
2017. január 1.gyerekekkel járt itt
Utolsó percben sikerült szállást foglalni, az év utolsó napjaira. Ár-érték arányt tekintve jó döntésnek bizonyult, a személyzet nagyon kedves volt, 4 ágyas szoba helyett egy lakosztályt kaptunk ugyanabban az árban, amit utólag is köszönünk! A wellness részleg nagyon rendben van, mindent tud, amit tudnia kell, és ha nincsenek túl sokan, kis-és nagy gyerek, felnőtt egyaránt mindent megtalál itt!
Kiváló 2016. december 31.gyerekekkel járt itt
Kedves emberek, egy kedves helyen, Szemesen. Minden jó volt, nagyon jól éreztük magunkat, s ehhez nagyban hozzájárult a személyzet hozzáállása. Biztosan van szebb és jobb hely valahol, de ez nekünk nagyon bejött. Csak egy dolgot sajnálok, hamar eltelt a két éjszaka.
Köszönünk mindent!
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Teljesen elégedett vagyok a hotel szolgáltatásaival. Ezért az árért pontosan ilyenre számítottam. Az étel kitűnő, nagy a választék, a wellness részleg is teljesen korrekt. Nyáron is szívesen megnézném.
2016. november 14.a párjával járt itt
Mindennel meg vagyunk elégedve, egy dolgot kivéve. A szobánkat és a wellness épületet összekötő folyosó rendkívül hideg, ami ebben az időben, vizes fürdőruhával roppant kényelmetlen.
A wellness rész nagyon jó, impozáns.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész.
Átlagos 2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Szoba hiányossága,nincs árnyékoló a tetőtéri ablakon ami nyári napsütésben igencsak zavaró.Nem voltunk megelégedve a welnessel sem, mivel az élménymedence nem müködött.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes a térképen
8636 BalatonszemesÁrnyas fasor 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1490 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár