Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki.

4Szolgáltatás

A Wellness Hotel Szindbád legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra (min. 2 éj)
Tavaszi wellness napok - extra
04.02-05.31.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
03.28-04.02.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.12.28-ig
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2015. január 6.a párjával járt itt
Téli wellness élményért, ár-érték arányban megfelelő szálloda.
Tiszta szobák, megfelelő wellness részleg, kedves személyzet.
A vacsora-kínálat nem volt túl bőséges, hiányoltam a szobákhoz a fürdőköpeny és hajszárító ingyenes használatát. A szobák berendezése nem túl modern. A pub árai meglehetősen magasak. A Balaton part nincs túl közel, de messze sem.
Átlagos 2014. november 24.gyerekekkel járt itt
Kellemes hétvége volt, szerencsére a lakosztály volt az egyik szobánk, itt kényelmesen elfértünk, a konyhasarok pedig nagyon hasznos volt. A reggeli-vacsora kínálata nem volt valami "gazdag", inkább szegényesnek és egyhangunak mondanám. Aa szafaládé kifejezetten rossz volt.
2014. október 20.gyerekekkel járt itt
Személyzet nagyon kedves, szolgáltatások is megfelelőek. Étkezést nézve nem volt nagy választék, de amit felszolgáltak ízletes volt. Mi jól éreztük magunkat.
Hiányosság:
- Szobák nem négycsillagos hotelhez méltóak, a berendezés az egyszerűbbnél is egyszerűbb volt, hűtő nem működött, és fürdőköpeny használat szerintem igazán belefért volna az árba. Melegvíz csak akkor lett, ha előtte hosszú percekig megnyitottuk a csapot.
2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Kedves Idelátogató Honfitársak! Én párommal látogattam el ide 2014. szeptemberében. Hosszasan nézegetve a kuponos oldalakat, ezen szállodára esett a választásunk. Nagy reményekkel indultunk neki az útnak, az idő nem volt a legcsodálatosabb, de majd a szállodában feltöltődünk, kipihenjük az évet.
2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Augusztus elején 10-15-ig jártunk ismételten a hotelban, a tavalyi ittlétunk alatt volt néhány pici megjegyzésunk- pl. nem volt reggel joghurt,tovább tartott várni a hiányzó étel feltoltését. . . de most semmi ilyen nem volt, a kínálat boséges, utántoltés folyamatatos volt az ételekben, joghurt és kefír minden reggel - szóval úgy éreztem, hogy a hotel dolgozói olvassák az értékeléseket és próbálnak javítani a szolgáltatásaikon.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Idén januárban 3 napot töltöttem párommal a Szindbád Wellness Hotelben. Elég jó ajánlatot sikerült kifognunk, így viszonylag olcsón jutottunk el oda. Félpanziós ellátást kértünk, a büférendszeres reggeli és vacsora szuper volt. Alig tudtunk válogatni a sok ízletes fogás között. Ebédet ugyan nem kértünk, de a második napunkon azt is az étteremben fogyasztottuk.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Előszezonban jártunk ott. Csend, nyugalom, igazán hangulatos környezet. Kellemes sétautakon jutottunk le a Balaton partjára. A szobánk átlagos berendezéssel, nem túl nagy ablakkal rendelkezett. Tetszett hogy a kevés vendég ellenére is finom, svédasztalos vacsorával kedveskedtek.
2014. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Alapjában véve, jó volt ez a pár nap. Gyerekeket szórakoztatták esténként és néha napközben is, amit Ők rettentően élveztek. A személyzet nagyon kedves,barátságos és segítőkész volt! A szobák tiszták. Egyetlen negatívumként az ételeket említeném meg. Nekem nagyon egyhangú volt és nem igazán volt gyerekbarát.
2014. augusztus 19.a párjával járt itt
A Szindbád Wellnes Hotel személyzete nagyon udvarias és segítőkész volt az ottlétünk idején. A félpanziós ellátásban bőséges választék állt a vendégek rendelkezésére. A Wellnes részleg annak az épületnek az aljában helyezkedett el, ahol a szállás volt, ezt praktikusnak találtam. Az ár érték arány megfelelő volt.
2014. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt, két kisgyerekkel. Összességében elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat. Az ételek finomak, a személyzet kedves, segítőkész. Ami negatívum: a wellness épületében lévő szobánk ablakán nem volt szúnyogháló, sem függöny.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes a térképen
8636 BalatonszemesÁrnyas fasor 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1490 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár