Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Árnyas fasor 1.

Wellness Hotel Szindbád  Balatonszemes a térképen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes értékelése:

1. helyezett a 13 balatonszemesi szállás közül
35. helyezett Balatonon - 1124 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - vélemények, kritkikák

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 22.
2013 március 15-én az ominózus viharos napon mentünk a hotelbe. nagyon segítőkész volt a recepció, mivel indulás előtt többször felhívtam őket, hogy az utak miatt nem biztos hogy meg tudunk érkezni. Mi megérkeztünk, de rajtunk kívül 80 vendég nem :( A szálloda szép, a szobáink nagyon jók voltak. Modern berendezés, tisztaság mindenhol.
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszett: a személyzet kedves, a be és kijelentkezés gördülékenyen megy, segítőkészek, van wifi az étterem részen, folyékony szappan a zuhanyzóban és a mosdónál

Ami nem tetszett: a szálloda színvonala nem felel meg a 3 csillagos kategóriának, fekvése sem indokolja a magas szobaárakat
1 éjszakára nagyon drága!

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon barátságos és segítőkész. A szoba nem igazán tetszett, már bánom, hogy nem apartmanba mentünk. Nincs erkély, és nem valami modern a szoba. A külső medence picit kopott volt, a képeken szebbnek látszik. Az ételek finomak, csak nagyon kapósak, figyelni kell, mikor töltik újra, ami picit lassan megy.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 27.
Gyerekekkel voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Személyzet kedves, az ételek finomak, házias ízek. Amit hiányoltam talán: gyümölcsök nem voltak az étteremben. . Szobák egyszerűek, de tiszták. . . Lennének fejleszteni valók, (nem volt függöny a szobában, apró javítások kellenének, a wellness részlegben pl. a korlát elég életveszélyes) Ezek apróságok.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat,a kiszolgálás az étterem részéről kíváló,nagyon figyelmesek kedvesek és udvariassak a fiatal felszólgálók. Az ételek szintén kitünőek voltak,mennyiség és minőség kiváló. Remek szakácsa van a szállodának. A wellness szintén nagyon hangulatos és jó,a vízek hömérséklete megfelelt a feltüntetett hőfokoknak.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos kis szálloda, gyerekes családok számára ideális választás. A wellnes részleg nem túl nagy, ellenben mindenki talál magának megfelelő szolgáltatást. Az étteremmel maximálisan meg voltunk elégedve. Ugyan a választék nem túl nagy (4-5 féle főétel / étkezés), az ételek összeállítása és legfőképpen a minősége kiváló.

Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.04.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 6.417,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
Érvényes: 2020.08.25-ig
Hotel Bacchus
Érvényes: 2020.09.30-ig
Gasztro Élménybirtok
6 nap/5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
2020.08.20. - 2020.08.22.

Szállodák Balatonszemes környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

BalatonszemesX