Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki.

4Szolgáltatás

A Wellness Hotel Szindbád legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban (min. 2 éj)
Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Senior ajánlat (min. 2 éj)
Senior ajánlat
75.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.06.21-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger (min. 2 éj)
Nyári sláger
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Sümeg

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

2014. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt, két kisgyerekkel. Összességében elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat. Az ételek finomak, a személyzet kedves, segítőkész. Ami negatívum: a wellness épületében lévő szobánk ablakán nem volt szúnyogháló, sem függöny.
Kiváló 2014. július 29.a párjával járt itt
Kellemes három napot töltöttünk itt. A személyzet kedvessége, figyelmessége, az ételek ízletessége és választékossága igazán minden igényt kielégítő.
A wellness talán kisebb a számunkra megszokottól,de lényegében ez nem rontott a pihentető hétvégénk kellemes hangulatán.
Egy másik évszakban is ki fogjuk próbálni!
Csak ajánlani tudom másoknak is!
Átlagos 2014. július 22.a párjával járt itt
A tetőtéri 124-szobában laktunk, amit szerintem nem szabadna kiadni 35 fokban, mivel egy 40x60cm ablak van csak rajta, szellőzés nulla, légkondi nincs, hűtő nincs. Az ágy nyikorog minden mozdulatnál, és hullámzik. . . Iszonyú meleg van, aludni nem lehet. Megemlíteném az éttermi dolgozók munkáját, ami kiemelkedő! Profi irányítójuk B.
Kiváló 2014. július 4.a párjával járt itt
Februárban a férjemmel töltöttünk itt egy kellemes hétvégét. Rend és tisztaság volt mindenhol. Az ételek nagyon finomak és a kiszolgálás is kifogástalan. A wellnes résszel is elégedettek voltunk. A személyzet udvarias kiszolgálása és kedvessége jó érzéssel töltött el. Nagyon jól éreztük magunkat. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Remélem még lesz alkalmunk ilyen élményben! :)
Átlagos 2014. június 30.gyerekekkel járt itt
Tetszett a Hotel felszereltsége, de azt tapasztaltam sajnos, hogy a tisztaság helyenként (Pl. :Lépcsőforduló ablakánál nagy pókháló kívűl. ) el volt hanyagolva. Ezen negatív dolgok ellenére azonban sok jó élményben volt részünk (pl. : A wellness részlegben töltött idő vagy az étkezések. . ).
2014. június 10.a párjával járt itt
Kiogástalan tisztaság, kényelem. Nagyon kedves személyzet, finom ételek.

Egy ici-pici kifogás: A wellness részleg nem a kikapcsolódést szolgálta, inkább élményfürdőként üzemelt. Gyerekek hangosan labdáztak, ugráltak és ettek! ! ! a wellness részlegen a medencékben. Az itt dolgozó recepciós feladata lett volna úgy érzem, ezt szóvátenni!
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Június elején 4 remek éjszakát töltöttünk el itt a feleségemmel. Nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel meg voltunk elégedve. Igen elégedettek voltunk a wellness résszel,sok nagy szálloda elbújhat mellette. Félpanziós ellátással és ingyenes italfogyasztással csak ajánlani tudom mindenkinek.
2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Hét éves gyermekemmel töltöttük itt a húsvéti ünnepeket. Sajnos az időjárás nem igen kedvezett nekünk -gyerekek szabadtéri játékához- de a szálloda dolgozói igyekeztek pótolni zárt helyű programokkal Í(tojásfestés, gyerek-disco, ügyességi játékok. . stb). Az ételek mennyiségével akadtak kis problémák, bár lehet hogy csak túl jó étvágya van gyermekemnek.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Wellness
Átlagos 2014. június 5. járt itt
2014 februárban párommal kuponos fizetéssel jártunk a szállodában. Legfelső szinten, igénytelen szobában kaptunk szállást /szakadt lepedő/, ablak, föggöny és sötétitő nélkül. Meglehetősen meredek lépcsőn jututtunk le a wellnes részlegbe és az étterembe is. Az étekzésekhez gyümölcsöt egyáltalán nem kaptunk.
Gyenge 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
5 hónapos babával 2 emeletet kellett felmásznunk, ráadásul extra magasak voltak a lépcsőfokok. Lift nem volt, légkondi sem, a roló pedig a tetőtéri ablakon nem működött, valaki elrontotta előttünk és nem javították meg. A reggeli joghurt pillanatok alatt elfogyott. Amúgy a személyzet kedves, segítőkész, a hely nyugis, kellemes, csak a szobák kicsit régiek/régiesek már. Felújításra szorulna.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes a térképen
8636 BalatonszemesÁrnyas fasor 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1490 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár