Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Kiváló 2017. június 4.gyerekekkel járt itt
Már többször ebédeltünk itt és mindig nagyon finomat!A kiszolgálás,a minőség és az ízek kiválóak!Mindenkinek ajánlom aki arra jár menjen be és kóstolja meg a finomabbnál finomabb étkeket!Az árak nincsenek az égben!Mi Fonyódról is inkább oda kocsikázunk mert megéri!Ennyiért a Balatonnál nem lehet jóllakni sehol!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 13.gyerekekkel járt itt
A környéken nagy népszerűségnek örvend a hely és az ittjártam véleményei szerint is tanácsos volt helyfoglalással biztosítani asztalt. Nem tévedtünk, mert másnak sorba kellett állni a helyért, nekünk pedig azonnal jutott asztal. Az étterem az éveken keresztüli bővítéseknek köszönhetően nem jellemezhető stílussal, hangulattal.
Kiváló 2016. november 25.a párjával járt itt
November 22-én jártunk ott férjemmel. Vonattal voltunk, és gyalog mentünk el a 4 km-re lévő Csillagvárhoz. Visszafelé szintén gyalog az állomásra. Már csak egy óránk volt a vonat indulásig, de biztosítottak bennünket, hogy pár perc alatt kapunk ételt. Férjem az A menüt választotta: húsleves és vegyes tál.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Nagyon kedves, állatszerető a személyzet. A kiszolgáló elnézést kért, hogy nem vette észre a kutyust, hozott volna neki inni :)
Bőséges adagot adnak. A maradékot el lehet vinni:) Többféle menüt is lehet választani.Az étel finom, ár-érték arányos.Sokan vannak, de gyors a kiszolgálás. Jó, hogy van még ilyen hely is :)
Kiváló 2016. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Többször is jártunk már az étteremben, még soha nem csalódtunk. A kiszolgálással semmi baj nem volt, az ételek finomak és nagyok az adagok. Az árak teljesen elfogadhatóak. Ha nem tudtad megenni az adagot (ami szinte biztosan így lesz), akkor nagyon szívesen elcsomagolják neked. A gyerekadag máshol a felnőtt. Az egyetlen gond, hogy mindig tele van :) Csak ajánlani tudom mindenkinek! !
Kiváló 2016. augusztus 19.családjával járt itt
Amit a Csillagvárról (szerintem) érdemes tudni:
- az adagok hatalmasak (ha nem vagy nagyon éhes, mondj le a levesről a főétel javára)
- nagyon finomak az ételek, ízléses a tálalás
- meglepően olcsó minden
- a pincérek rendkívül kedvesek
- ha nem tudod megenni az összes kaját, amit rendeltél (és nem fogod tudni), simán elcsomagolják neked
- előfordulhat, hogy várni kell az asztalra
- a tányérok és az étlapok nincsenek a legjobb állapotban, de szerencsére minden másban rendkívül erős ez az étterem

És amit még kiemelnék, mert remélem, valahogy eljut hozzá: a pincérnő, aki az asztalunknál kiszolgált, valami emberfeletti lény.
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Születésnapra lefoglaltunk egy asztalt a Csillagvár Étterembe. Amikor megérkeztünk kígyózó sor állt az étterem előtt. Kiderült, hogy mindenki már korábban foglalt asztalt. A várakozás ellenére nagyon gyorsan felvették a rendelést és kiszolgáltak minket. Isteni finomak voltak az ételek( mindenből bőségesen hoztak).
Kiváló 2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Az adagok bőségesek, rendszeresen kérünk dobozt csomagolni annyira nagy adagokat adnak. Az árak nagy barátiak, főleg ha azt nézzük, hogy mennyit kapunk a pénzünkért. Az "A" menü 990 ft-ért szinte ingyen van (leves, kétféle köret, háromféle hús). A pincérek nagyon kedvesek és habár pörögniük kell ezerrel ha sokan vannak, mégis odafigyelnek a vendégekre, udvariasak.
2016. május 17.családjával járt itt
Családi vacsorán jártunk párszor a Csillagvárban. Több alkalommal sajnos nem kaptunk asztalt annyira tele volt. Ami a népszerűségét bizonyítja. Az ételek finomak, hatalmas adagot adnak. Ami nekem nem tetszett, hogy Gundel palacsinta,nem az igazi. Csak egyszerű dióval töltött csokiszósszal leöntött palacsinta.
2016. március 6.a párjával járt itt
A kicsit zavaró óriási forgalom mellett viszonlag jó kiszolgálás, nagyon nagy adag és ízletes ételek olcsó áron. A vendégek nagy része az adagok mérete miatt csomagolja a maradékot, mert a helyszínen nem tudja elfogyasztani -pld "A" menü 990 Ft-ért