Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
05.10-09.23.
Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Kiváló 2018. június 2.családjával járt itt
Már régóta visszatérő vendégek vagyunk és mindig (egy kivétellel) elégedetten távoztunk. Hatalmas adagok, mindig fülig ér a szám amikor látom a pincért az én tányérommal közeledni. Ez a mosoly megismétlődik amikor a fizetőpincér elénk teszi a számlát! Nagyon kedvelem ezt az éttermet és szívesen jövök mindig.
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/ital
Kiváló 2018. április 23.gyerekekkel járt itt
Gyermekemmel jártunk ott. Megálltunk egy ebédre. Az étterem egyszerű, nem egy úri hely, mégis tömve vendégekkel. Alig találtunk szabad asztalt. Egy menüt rendeltünk. Húsleves, és rántott szelet. Rendelés után rövid várakozás után akkora adagot hoztak ki, majd leestünk a székről. Izletes nagyon finom volt minden.
Kiváló 2017. november 21.gyerekekkel járt itt
Családdal tértünk be egy kis ebédre. . . . Hát a felét sem tudtuk elfogyasztani. Valami csoda volt. Az adagokat nem lehet leírni. Az árak kiválóak. Így tovább. . . . . Mindenkinek szívből ajánlom. Bár helyet találni ebédidőben nagyon nehéz. A felszolgálók rendesek, barátságosak voltak. A hely tiszta. Mi menűt ettünk, de a felét ennek is haza kellett vinni. . . .
Kiváló 2017. november 20.családjával járt itt
Már sokadszorra voltunk ebben az étteremben, ha Somogyban járunk a temetőben, mert kihagyhatatlan, ha a szomszédunkban lenne, baj lenne, mert meghíznánk. Asztalt jó előre foglalni, ezt főidőben értem. 1000 ft-ért "A" menüt eszünk általában, elmondhatatlanul nagy adag, szinte elfogyaszthatatlan, ilyen mennyiséget egy adagnak még nem láttam!
Kiváló 2017. szeptember 5.családjával járt itt
Mostani látogatásunk apropóját a fiam párjának névnapja adta. Az eseményt egy 4 személyes Csillagvár tállal koronáztuk meg. Mivel mi már tudtuk - Velük ellentétben - mire számíthatunk, főképp az Ő reakcióikra voltunk kíváncsiak. Nem csalódtunk. . . . a tágra nyílt szemekből áradó hitetlenkedő nézés és a beszédet megszakító tátva maradt száj, azt gondolom mindennél beszédesebb.
Átlagos 2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Mikor nyaralni voltunk, a szállás adónk ajánlotta ezt az éttermet, utaztunk is miatta jó pár km-et. Nem egyszerű véleményt írni erről a helyről. Az első ami az eszembe jutott róla : zabálda. Hatalmas adag étel olcsón, de minden színvonal nélkül. Talán tényleg ez az összes pozitív dolog amit eltudok mondani róla.
Gyenge 2017. szeptember 2.családjával járt itt
Több alkalommal jártam az étterembe, mindig dugig volt, alig tudtunk leülni, mindig várni kellett egy kicsit. Az elején annyira nem volt rossz. Az ételek hatalmas adagok (már-már abnormálisan), de semmi fűszer, semmi íz - akiknek az a fontos, hogy totál tele legyen a bendő (mindegy, hogy mivel, csak zaba legyen), akkor merem ajánlani.
Kiváló 2017. augusztus 21.családjával járt itt
Az asztalok kicsit koszosak voltak és a tányérok sem voltak olyan tiszták. Négy személyes tálat ettünk ami nagyon finom volt! Most voltunk itt másodszorra és megyvagyunk vele elégedve!
Kiváló 2017. augusztus 14.családjával járt itt
Idén júliusban Balatonbogláron nyaraltunk, a nagyobb értelemben vett családunkkal. (Gyermekeink, unokáink)
A szállásadó javaslatára meglátogattuk a Csillagvár Éttermet Balatonszentgyörgyön, a 76-os út mellett. Azt hinné az ember, hogy a sok negatív vélemény nem véletlen a balatoni vendéglátó egységekről és mindegyik méreg drága, és a "lehúzásról" szól!
Kiváló 2017. július 2.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek akik szeretnek sokat enni aranyosak gyorsak segítőkészek.
Barátságos kiscsapat.
Akár Pizzát is lehet rendelni.
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/ital