Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Szörnyű 2015. május 20.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron a főszezonban volt "szerencsém" ehhez az étteremhez. Sokan ajánlották, milyen szuper hely, szuper ételekkel. Az tény, hogy rettentően sokan voltak, de pont kaptunk helyet. Azzal szerencsénk volt, hogy a sok mogorva pincér közül kikaptuk az egyetlen kedves pincérnőt, de sajnos láttuk a többiek fancsali képét.
Kiváló 2015. április 13.gyerekekkel járt itt
Ismerős ajánlására próbáltuk ki pár éve, azóta évente többször is elmegyünk, bár nem a környékén lakunk. Tapasztalat alapján érdemes előre foglalni helyet, így elkerülhető a várakozás a szabad asztalra. Nekünk még nem volt gondunk a minőséggel, de még a kiszolgálással sem, az ételek finomak és hatalmas adagban, ízlésesen tálalva kapjuk.
Kiváló 2015. április 4.a párjával járt itt
Rengeteget utazok az országba, ebből kifolyólag sok éttermet látogatok, az ételek íze és mennyisége sokszor a régi gyermekkoromat idézi, bárkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani, aki szeret a pénzéért jó és megfeleő mennyiségű ételt kapni.
Kiváló 2015. február 3.a párjával járt itt
Közbensö megállóhely lett Hévíz előtt. Dél körül értünk oda. Kint vagy 20 kocsi volt gondoltuk itt finoman főzhetnek ha ennyien betértek. Vagy lesz ülő hely vagy nem gondoltuk. A bejáratnál két fiatal hölgy fogadott és az egyik egy szabad asztalhoz kísért amiről a foglalt táblát levette.
Szörnyű 2015. január 18.a párjával járt itt
Már voltam máskor is az ételek jók de a kiszolgálás mindig ,finoman szólva , érdekes. Vasárnap 13h után mentem kevés hely egyik pincér egy helyre leültet kettőnket. Másik felkeltett az a hely foglalt mondta segít helyet keresni kiderült ahova vitt az is foglalt ezzel ott hagyott bennünket.
Kiváló 2015. január 5.egyedül járt itt
Bármikor, bármely időpontban érkeztem, mindig pontos gyors kiszolgálásban volt részem. Az ételek kiválóak, az adag pedig felejthetetlen. Itt fogyasztottam pl. a legjobb kelkáposzta főzeléket! A személyzet bármely tagja érti a dolgát, és kedvesek, még a legnagyobb zsúfoltságban is.
Kiváló 2014. november 2.gyerekekkel járt itt
Az étteremben szinte minden asztal foglalt volt,de szerencsére elég hamar találtunk helyet. A pincér felvette a rendelést,nagyon gyorsan hozta is az ételeinket. Annak ellenére,hogy menüket rendeltünk,hatalmas adagokat kaptunk ,szépen ,ízlésesen tálalva,díszítéssel ellátva. Nagyon finom volt mindegyik menü. Az italokat hamar és a a kért hőmérsékleten kaptuk.
Kiváló 2014. október 31.a párjával járt itt
Életem egyik legfinomabb halas ételeit ettem itt. Nem csak nagyon finomak ,de nagyon gusztusos ahogy fatányéron kihozták a halételeinket. Vegyes haltálat szoktam rendelni,ami változatos és nagyon finom volt mindig. Amikor erre járunk mindig nagyon szívesen megyünk be a helyre,mert ételük kiemelkedően finom és reális áron vannak beárazva.
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/ital
2014. október 2., kollégákkal járt itt
Csillagvárban az ételek alapvetően jók és -ami igazán mellettük szól- különösen nagy adagokat szolgálnak fel, ami mellé kedvező árak társulnak. A minőséggel szerintünk nem volt probléma, de a pincéreket tényleg le lehetne cserélni, mert kedvesek egyáltalán nem voltak.
Gyenge 2014. augusztus 23.barátokkal járt itt
Pozitív: gyors kiszolgálás, udvarias pincérek, olcsó árak, nagy adagok
Negatív: alacsony minőségű ételek
Húslevest ettem finommetélttel, 5-ből 2 pontot adok rá. Kissé híg, vegeta ízű. A hátszín kemény, rágós, a krokett mintha előző napról maradt volna. Ottmaradt a nagy adag étel a tányéromon pedig nem vagyok finnyás.