Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Átlagos 2014. július 17.a párjával járt itt
Útban Hévíz felé áltunk meg ebédelni az étteremben,- mert bár eléggé negatívak az utóbbi értékelések -, nekünk előzőleg jó tapasztalataink voltak. Igaz nem a nyári csúcsforgalomban tértünk be, hanem tavasszal. Ekkor is sokan ebédeltek itt, a választék elég széles, no és az ár-érték arány véleményünk szerint nagyon jó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Kiváló 2014. április 23.családjával járt itt
30 éve autóztunk el az étterem mellett, míg egy napon a barátunk szíves ajánlására betértünk ebédelni. Fantasztikus kulináris élményben volt részünk. Meglepődtünk a szíves fogadtatástól, a figyelmes kiszolgálástól, és nem utolsó sorban az ételek rendkívül finom ,minőségi voltától, a hatalmas adagoktól. Megfogtak a gyomromon keresztül. Átutazó
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - BelsőCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étlap/itallapCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - BelsőCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/ital
Kiváló 2013. december 31.családjával járt itt
2013 szeptemberében étkeztünk itt a lányom ajánlása alapján. Ők már többször jártak itt a barátaikkal és nagyon meg voltak elégedve. Az adagok hatalmasok ízük kiváló,friss alapanyagokból készültek,ami nem csoda. Hiszen olyan sok itt a vendég. Érdemes előre asztalt foglalni. A kiszolgálással teljes mértékben elégedettek voltunk,pláne az ár-érték aránnyal. Mindenképpen ajánlom.
2013. december 7.családjával járt itt
Családom mindig alkalmakra rendel fatálat. Helyben nem étkezünk,mert mindig nagy a nyüzsgés és a felszolgálók nagyon hangosak és kiabálva rohannak az asztalok és a konyha közt ami tényleg nagyon zavaró. Így nem lehet nyugodtam enni. Nagyon finomak az ételek és tényleg nagy adagot kapunk.