Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Szörnyű 2015. július 7.családjával járt itt
Nagyon sokan ajánlották a környéken, így egy kerek születésnap alkalmával a családdal elmentünk. Tudtuk, hogy nehéz helyet találni, mert nagyon sokan vannak, ezért foglaltunk asztalt telefonon. A hely ismét tele volt, a vendégek kint az utcán várakoztak a felszabaduló helyekre (így utólag teljesen értetlenül).
Kiváló 2015. június 22.a párjával járt itt
"Sajnos" az aprobléma,hogy egyszer betévedtünk erre a helyre és azóta nem megyünk máshova. Miért? Máshol az adagok kisebbek,az árak magasabbak,a kiszolgálás gyengébb. És ami a "legszomorúb" távozáskor ha 1,2 vagy több felszolgálóval találkozunk,akkor mindegyik előre köszön.
Ezért ezt az éttermet csak azoknak tudom AJÁNLANI,akik ezeket a "szörnyüségeket " elviselik.
tisztelettel,
/csak így tovább/
Kiváló 2015. február 3.a párjával járt itt
Közbensö megállóhely lett Hévíz előtt. Dél körül értünk oda. Kint vagy 20 kocsi volt gondoltuk itt finoman főzhetnek ha ennyien betértek. Vagy lesz ülő hely vagy nem gondoltuk. A bejáratnál két fiatal hölgy fogadott és az egyik egy szabad asztalhoz kísért amiről a foglalt táblát levette.
Kiváló 2015. január 5.egyedül járt itt
Bármikor, bármely időpontban érkeztem, mindig pontos gyors kiszolgálásban volt részem. Az ételek kiválóak, az adag pedig felejthetetlen. Itt fogyasztottam pl. a legjobb kelkáposzta főzeléket! A személyzet bármely tagja érti a dolgát, és kedvesek, még a legnagyobb zsúfoltságban is.
Kiváló 2014. november 2.gyerekekkel járt itt
Az étteremben szinte minden asztal foglalt volt,de szerencsére elég hamar találtunk helyet. A pincér felvette a rendelést,nagyon gyorsan hozta is az ételeinket. Annak ellenére,hogy menüket rendeltünk,hatalmas adagokat kaptunk ,szépen ,ízlésesen tálalva,díszítéssel ellátva. Nagyon finom volt mindegyik menü. Az italokat hamar és a a kért hőmérsékleten kaptuk.
Kiváló 2014. október 31.a párjával járt itt
Életem egyik legfinomabb halas ételeit ettem itt. Nem csak nagyon finomak ,de nagyon gusztusos ahogy fatányéron kihozták a halételeinket. Vegyes haltálat szoktam rendelni,ami változatos és nagyon finom volt mindig. Amikor erre járunk mindig nagyon szívesen megyünk be a helyre,mert ételük kiemelkedően finom és reális áron vannak beárazva.
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/ital
2013. augusztus 6.családjával járt itt
Hétfőn 5-én betértünk a csillagvár étterembe. Sajnos szomorúan láttuk csak egy felszolgáló dolgozik, ő vette a rendelést és ő hozta az ételeket is. Szemüveges felszolgáló ment a többiek, más elfoglaltságuk volt Pl. a bajszos felszolgáló elment az ABC-be, elindultam kezet mosni, látom a szőke hölgy a TV.
Kiváló 2024. február 25.a párjával járt itt
Gasztronómiai élmény volt,gyors és precíz kiszolgálás....másoknak is ajánlom!...Akármikor arra visz az utam szigorúan csak ide térek be étkezni!...Az étlap választéka bőséges...a felszolgált ételek minősége kifogástalan,bőséges....és ami nem utólsó szempont a mai olcsónak nem mondható világban ...megfizethező!!!
Kiváló 2023. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
A nyár elején fedeztük fel ezt az éttermet biciklizés közben. Később a családdal el is mentünk megnézni. Pont olyan időszakban érkeztünk amikor az étterem előtt állt a sor és várnunk kellet, de kb fél óra várakozás után bejutottunk, ez is bizonyítja, hogy mások is meg vannak elégedve mind az árral mind az étellel.
Kiváló 2023. január 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó!
Mindenkinek ajánlom. Az ételek finomak, és bőségessek. Általában az étterem egész nap tele van, de megéri picit várni a szabad asztalokra..!