Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Átlagos 2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Mikor nyaralni voltunk, a szállás adónk ajánlotta ezt az éttermet, utaztunk is miatta jó pár km-et. Nem egyszerű véleményt írni erről a helyről. Az első ami az eszembe jutott róla : zabálda. Hatalmas adag étel olcsón, de minden színvonal nélkül. Talán tényleg ez az összes pozitív dolog amit eltudok mondani róla.
Kiváló 2017. július 2.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek akik szeretnek sokat enni aranyosak gyorsak segítőkészek.
Barátságos kiscsapat.
Akár Pizzát is lehet rendelni.
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/italCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Étel/ital
Kiváló 2017. június 4.gyerekekkel járt itt
Már többször ebédeltünk itt és mindig nagyon finomat!A kiszolgálás,a minőség és az ízek kiválóak!Mindenkinek ajánlom aki arra jár menjen be és kóstolja meg a finomabbnál finomabb étkeket!Az árak nincsenek az égben!Mi Fonyódról is inkább oda kocsikázunk mert megéri!Ennyiért a Balatonnál nem lehet jóllakni sehol!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 13.gyerekekkel járt itt
A környéken nagy népszerűségnek örvend a hely és az ittjártam véleményei szerint is tanácsos volt helyfoglalással biztosítani asztalt. Nem tévedtünk, mert másnak sorba kellett állni a helyért, nekünk pedig azonnal jutott asztal. Az étterem az éveken keresztüli bővítéseknek köszönhetően nem jellemezhető stílussal, hangulattal.
Átlagos 2016. február 21.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk ott szülinapot tartottunk. Foglaltunk asztalt így nem kellett sorba állnunk,gyorsan kellett ételt választanunk hamar meg is kaptunk reklamáltunk hogy párom nem azt kapta amit kért de vállig állította a pincér de azt kapta párom majdnem megette az ételt oda jön a pincér hoz kistányéron 2 db húst azt mondta gyorsan csináltatott mert látta hogy kisadagot kapott de se elnézést nem kért semmit.
Átlagos 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Teltház volt.(itt mindig)Az ételek a tálalás kifogástalan,a pincérek udvariasak kedvesek.és most a gyengeségek:az abrosz koszos volt az ajtónállók mint egy diszkóban kifejezetten "bunkók "a rendelésünk elkeveredett,és hiányzik a klíma volt vagy40 fok.Jártam már itt kevésbé forgalmas időszakban akkor is lassúak.
Kiváló 2015. április 4.a párjával járt itt
Rengeteget utazok az országba, ebből kifolyólag sok éttermet látogatok, az ételek íze és mennyisége sokszor a régi gyermekkoromat idézi, bárkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani, aki szeret a pénzéért jó és megfeleő mennyiségű ételt kapni.
Szörnyű 2015. január 18.a párjával járt itt
Már voltam máskor is az ételek jók de a kiszolgálás mindig ,finoman szólva , érdekes. Vasárnap 13h után mentem kevés hely egyik pincér egy helyre leültet kettőnket. Másik felkeltett az a hely foglalt mondta segít helyet keresni kiderült ahova vitt az is foglalt ezzel ott hagyott bennünket.
2014. október 2., kollégákkal járt itt
Csillagvárban az ételek alapvetően jók és -ami igazán mellettük szól- különösen nagy adagokat szolgálnak fel, ami mellé kedvező árak társulnak. A minőséggel szerintünk nem volt probléma, de a pincéreket tényleg le lehetne cserélni, mert kedvesek egyáltalán nem voltak.
Kiváló 2014. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Kb két éve rendszeresen járunk az étterembe. Magyaros jellege és a rendkívül jó ár érték arány miatt. A környék egyik legjobb konyhájával rendelkezik. Igaz kicsit várni kell az ételekre ,néha még ülőhelyre is de aki ismeri az tudja miért és ezt bekalkulálja az idejébe. Ennyit megér.