Kukorica Csárda Balatonújlak

2024.10.28-ig
Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő

Kukorica Csárda Balatonújlak vélemények

Kiváló 2017. október 15.családjával járt itt
Óriási adagok, nagyon hangulatos a terasz sehol egy pókháló, vagy por, pedig a terasz nagyon klasszul be van rendezve különböző szép, régi tárgyakkal amelyeken megülhetne. . A vendég a király, sürögnek, forognak a pincérek, akik nagyon készségesek, kedvesek! Nagyon jó a saját parkoló, az ebéd végén ajándék röviditallal kínáltak bennünket!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2017. szeptember 12.barátokkal járt itt
Rengetegszer jártunk itt az elmúlt években. Az ételek nagyon ízletesek, az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors. A hely nagyon hangulatos, hűen tükrözi az étterem magyaros étlapját. Bátran ajánlom akár nagyobb baráti társasággal, bár érdemes előre bejelentkezni, mert mindig rengetegen vannak. Még nagyon sokszor vissza fogunk térni, ebben biztos vagyok :)
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
Keszthelyi husvétolás után egy kis kitérőt tettünk Marcali felé, majd hazafelé indultunk, a Balatonnál reménykedtünk, hogy találunk valami elfogadható helyet, ahol tudunk egy késői ebéd-vacsorát elfogyasztani. Balatonudvardinál az elsődleges szabályt alkalmazva tértünk be a Kukorica nevű csárdába. (milyen autók állnak előtte).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 28.családjával járt itt
Ismerősök ajánlására kerestük fel a helyet a családommal. Öten érkeztünk meg, kíváncsian várva, hogy valóban annyira jó-e a hely, mint ahogyan azt nekünk mondták. Bőségesen van parkolóhely a csárdával szemben és az udvarban is. Hátul játszótér várja a gyerekeket, a bejárattól hátra felé, a parkoló végéig régi konyhai és kertészeti eszközök sorakoznak fel.
Kukorica Csárda Balatonújlak - BelsőKukorica Csárda Balatonújlak - Étel/italKukorica Csárda Balatonújlak - Étel/italKukorica Csárda Balatonújlak - Étel/italKukorica Csárda Balatonújlak - Étel/ital
Kiváló 2014. szeptember 2.a párjával járt itt
A Balaton partjától nem is igen messze, egy kis falu legelején található ez az étterem, csárda, panzió. Inkább csárda estefelé cigányzenével. Több helyiségből áll, talán az érkező csoportok szétválasztása miatt, van fedett terasza is.
Kukorica Csárda Balatonújlak - Külső képKukorica Csárda Balatonújlak - BelsőKukorica Csárda Balatonújlak - Külső kép