Andrész Cukrászda Biatorbágy

Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Andrész Cukrászda Biatorbágy vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. szeptember 28.családjával járt itt
Évtizedek óta ismerjük ezt a kiváló cukrászdát. Még Budaörsön dolgoztam, de akkor is ha vendégségbe mentem valahová, mindig ide jöttem ki süteményekért. Akkor még igaz nem volt ilyen árakon egy szelet finomság, de ha azt vesszük, hogy az ár/érték arány szerint, melyik cukrászdában, milyen minőségben kapjuk a kínálatot, azóta is abszolút meg vagyok elégedve.
Kiváló 2021. április 6.egyedül járt itt
1996 óta ismerem őket,azóta tudom,hogy létezik a tökéletes dobostorta.

A tulajdonosokat is szeretem.Kedvesek.
Kiváló 2020. augusztus 30.barátokkal járt itt
Látom, hogy Zigzag kollegina is emelt az Andrész pontozásán, ami nem véletlen. Nem beszéltünk össze. A helyzet az, hogy a cukrászda emelte a süteményeinek és fagylaltjainak a színvonalát, ami kifejezetten örömteli. Itt fagylaltot nem kóstoltam, azt néhány napja a bulinegyedben nyitott Andrész-egységben teszteltem.
Andrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Belső
Kiváló 2020. június 23.gyerekekkel járt itt
Az Alcsúti Arborétumból hazafelé tartva itt álltunk meg egy rövid pihenőre, kávézással, sütivel, fagyival összekötve. A település központjában, közvetlenül a főút mellett található népszerű cukrászda előtt elég sok autó parkolt, de sikerült találni egy szabad helyet.
Andrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - MosdóAndrész Cukrászda Biatorbágy - MosdóAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső kép
2018. november 24.gyerekekkel járt itt
Az Andrész cukrászdába a minap jutottunk el, amikor a Nightwish koncert adott apropót arra, hogy a Fővárost célbavegyük. A kiszolgálás kedves, a beltér rendezett, a sütemények zömmel fősodratúak. Fiam egy somlói galuskát rendelt, magam is megkóstoltam, nem volt kiugró, két erénye volt, az egyik a tisztes minőségű tejszínhab, a másik, hogy szaftos volt.
Átlagos 2018. június 6.családjával járt itt
Az Andrész cukrászdáról ódákat zengtek a neten, és mivel családi eseményre készülünk, gondoltuk legyen finom a süti, rendeljünk náluk. (egyébként a rendezvényszervező is őket ajánlotta). El is mentünk a budakeszi üzletbe kóstolásra, itt ért az első meglepetés: annyira nem jók a sütik, túl édesek.
2018. április 25.egyedül járt itt
Népszerű cukrászda és fagyizó Biatorbágy főútja mellett. Parkolási lehetőség közvetlenül az épület előtt, az út mentén, mindkét oldalon. A belső részben is van néhány asztal, de fedett terasszal is rendelkeznek. Gyors, barátságos, gyermekbarát kiszolgálás.