Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Átlagos 2013. június 25.a párjával járt itt
A darázs, bögöly és szúnyog özön elviselhetetlen. Írtani kellene. Kevés a virág, a meglévőket sem öntözték. A medence körül nincs helye házi állatnak. A medencéhez nem jön ki a pincér (így persze gyérebb a fogyasztás). A klíma kapcsolói el voltak törve, nem lehetett szabályozni. A helyben sokkal több lehetőség lenne.
Gyenge 2014. október 15.a párjával járt itt
Azt hittük, csak a konkurencia találta ki,hogy a szálloda nem 4*-s. 14,05 perces szoba foglaláskor(frissiben "takarítva", -5 szoba-)több SZÁZ (nem félreértés) rovar a szobában (kertes házban lakunk, így néhány rovart még elviseltünk volna).
Gyenge 2014. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Büfé kiszolgálása 4 csillagos szállodához képest, kritikán aluli! A medence csempéje darabokban hullik szét! ! ! A kinti medence környéke csupa gazban, ahogy a park többi része is! ! ! A teniszpályát kb:15 éve (kinézetre) nem használták, illetve ha használták is, semmi gondot, figyelmet nem fordítanak rá.
Gyenge 2013. május 14.a párjával járt itt
A szálloda szép környezetben helyezkedik el, állatok veszik körül a szállást, illetve csónakázó és horgásztó, parkos, fás környék, egyszóval megvan minden adottsága ahhoz, hogy egy kiváló minőségű 4 csillagos szálloda legyen. De a környezeten kívül semmi több jót nem tudok elmondani a szállásról.
Szörnyű 2016. május 25.családjával járt itt
Amikor megérkeztünk még azt hittem egy remek wellnes hétvégénk lesz, hát sajnos nem így történt. Fárattabban jöttem haza, mint ahogy oda érkeztem. A szálloda négy csillagos, hát nem, hogy a négy csillagot nem éri el, de még a kettőt sem. Szobák: bogarak voltak és nem volt valami tiszta, térerő nuku.
Zichy Park Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Engedje meg, hogy megköszönjem, hogy egy év távlatából is vette a fáradtságot és értékelte a Zichy Park Hotel szállodást és szolgáltatásait.
Örülök, hogy megosztotta korábbi tapasztalatait, ezzel lehetőséget nyújtva, hogy fölvegyem önnel a kapcsolatot, és bemutathassam milyen változtatások valósultak meg annak érdekében, hogy Vendégünk, Ön, minél jobban érezhesse magát.
2016. június 6., Zichy Park Hotel, igazgató