Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

Gyenge 2019. augusztus 9.családjával járt itt
Köze nincs a 4 csillaghoz,kivéve az árakat mert azok magasan ütik a 4 csillagot. Nem azt a szobát kaptuk amit lefoglaltunk,a személyzetnek fogalma sincs mi a dolguk. A takaritónö porszivó nélkül jött takaritani,és még nem tetszett mikor szóltam hogy csinálják meg újra mert ez nem takaritás. A recepción egyetemista diák melósok kinlódnak. Katasztrófa!
Gyenge 2017. szeptember 22.a párjával járt itt
Kutyabarát szálláshelyet kerestünk, a weboldaluk ehhez kapcsolódó részét is megnézve esett a választásunk a Zichy Park Hotelre. Ismerőseink is jártak már itt (igaz négylábú nélkül), akik nagyon jól érezték magukat. Tudtuk, hogy parasztudvari szobát kapunk, melyhez teljes komfortot ígértek.
Gyenge 2016. június 3.a párjával járt itt
Nagyon szép helyre érkeztünk , a szálloda minden olyan természeti tulajdonsággal rendelkezik ami miatt naggyá válhatna ! De az apró manzárd szobákat az teszi még elviselhetetlenebbé , hogy a légkondicionáló csak díszként szolgál , tehát a szauna maga a szállás hely , amúgy pedig az igazi szauna még véletlenül sem éri el a hőfokot , a kinti medence igen elavult se nem fűthető se nem feszített víz tükrű , tehát lehet lubickolni a csap víz hőmérsékletű agyon klórozott teknyőbe !
Zichy Park Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Először is szeretném megköszönni, hogy bizalmat szavazott nekünk, és ellátogattak szállodánkba.
Amikor a szálloda újranyitásának gondolata mellett döntöttünk, minket is a hely kisugárzása, a táj és a környezet elbűvölő együttese ösztönzött cselekvésre.
2016. június 6., Zichy Park Hotel, igazgató
Átlagos 2019. szeptember 4.családjával járt itt
Lakodalomban voltam a Hotelben A kiszolgálás a személyzet hozzá állása jó. A környezet csodás. A vacsora: leves langyos a svédasztal 30 perc alatt semmivé vált csak a köret maradt 130 főre rendelt gordon bluet úgy értelmezték hogy a szeletet felszeletelték legalább 5-6 csíkra , a salátabár tartalmát sem pótolták.
Átlagos 2019. augusztus 21.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a szálloda szép helyen fekszik, néhány alapvető hiba kiküszöbölésével egészen jó hely lehetne. Az ablakokon nem volt szúnyogháló, sem sötétítő függöny, mindkettőt jeleztük is a recepción, nem történt semmilyen változás. Nem az igazi az egész éjjel tartó szúnyogcsapkodás után reggel hatkor betűző napra ébredni.
Átlagos 2017. augusztus 22.a párjával járt itt
Csendes, pihenésre, elvonulásra alkalmas hely. Inkább gyermekeseknek ajánlom az itt élő állatok miatt. Felnőtteknek alig van - a pihenésen kívül-lehetőség. Vannak kerékpárok, de hová lehet biciklizni? Legfeljebb a vadászházhoz vagy a faluba. A belső wellness lehetne vagy 5 C fokkal melegebb, a hideg vízben ücsörögni nem volt kellemes.
Átlagos 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Sajnos rányomta a bélyegét az itt töltött 3 napunkra, hogy milyen szobát kaptunk. A képek az oldalukon megtévesztőek voltak, amit úgy gondolom, hogy egy 4 csillagos hely nem engedhetne meg magának. Standard szobát választottunk, de egyik fotón sem volt rajta, hogy tetőtérben leszünk, "életveszélyes"kanyargós lépcsővel.
Átlagos 2017. július 19.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk el a hotelben, 9 fős nagycsaládunkkal, egy kisbabával és egy 3 évessel. A nyaralásunk keserű szájízzel indult, mivel egy héttel előtte közölték velünk telefonon, hogy nincsenek meg a (superior) szobáink, amiket januárban foglaltunk. Ja, mi hívtuk őket, ők valószínűleg maguktól nem jelezték volna ezt felénk.
Átlagos 2016. november 14.a párjával járt itt
A személyzet kedves, a tisztaság megfelelő. A büfé vacsorák helyett mindkét nap tányérszervizes vacsora volt. A második napon ráadásul az adag mennyisége is kevés volt (rántott hal), valamint a desszert (meggyes süti) számomra ehetetlen volt.
Átlagos 2016. július 26.egyedül járt itt
Összességében véve elégedett vagyok a hotellel, a recepción nagyon kedvesek a dolgozók, a lovászlány nagyon kedves, igazi élmény vele lovaskocsikázni a környezö erdöben. Viszont az éttermi személyzet révén sajnos nem egyszer kellemetlen tapasztalatot szereztem. Nem ártana a tartósan itt tartózkodó vendégekkel is tiszteletteljesen viselkedni.
Zichy Park Hotel válasza
Köszönjük, hogy megosztotta véleményét. Vendégeink visszajelzéseit nagyon komolyan vesszük és igyekszünk tanulni a kritikákból.Személyzetünket folyamatosan képezzük annak érdekében, hogy minden vendégünk a lehető legjobban érezze magát.
2016. július 28., Zichy Park Hotel, értékesítési vezető