Abonyi Fogadó étterme Bócsa

étterem
Abonyi Fogadó étterme Bócsa
Abonyi Fogadó étterme BócsaAbonyi Fogadó étterme Bócsa
Abonyi Fogadó étterme BócsaAbonyi Fogadó étterme Bócsa

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Abonyi Fogadó étterme Bócsa vélemények

Gyenge 2020. július 22.a párjával járt itt
Azt gondoltam, mivel annyi pozitív és csak néhány negatív véleményt olvastam, hogy nem csalódhatunk! De igen! A pincérek figyelmetlenek, délután 4 órakor kevés vendég volt, de így is 45 percet kellett várni arra, hogy egy egy hideg, elsózott ételt kihozzanak. A hús száraz, a borsó köret hideg,a sült krumpli sós volt, a kacsamáj hiányzott belőle!
Kiváló 2020. június 29.egyedül járt itt
Egy menüre ugrottam csak be az idő szűke miatt. Kiváló volt, kedves kiszolgálás. Régen láttam hasonlót ...sajnos. Ajánlom aki teheti térjen be. Nem fog csalódni. 😉 Kellemes hely🙂
Szörnyű 2020. május 14.barátokkal járt itt
Életem legszörnyűbb brassóiját ettem itt,kiszolgáló személyzet nagyon kedves barátságos. De az étel minősége kifogásolható,krumpli nem volt át sütve ugyan úgy mint a hús sem! A húsnak főtt csülök íze volt. Azért is nagyon el szomorít az esett mert évek óta vissza járó vendégek vagyunk.
Abonyi Fogadó étterme Bócsa - Étel/italAbonyi Fogadó étterme Bócsa - Étel/italAbonyi Fogadó étterme Bócsa - Étel/italAbonyi Fogadó étterme Bócsa - Étel/italAbonyi Fogadó étterme Bócsa - Étel/italAbonyi Fogadó étterme Bócsa - Étlap/itallap
Kiváló 2018. szeptember 6.a párjával járt itt
Gyors ès kedves kiszolgálás, nagyon finom ètelek, hatalmas adagok, nem ragozom tovább, nagyon jó hely mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2017. május 25.családjával járt itt
Nagyon finom volt , az adag bőséges , ízletes .
A kiszolgálás gyors és figyelmesek .
Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Először jártunk itt, de nem utoljára. Gyors kiszolgálás, kedves , segítőkész pincérek. A gyönyörűen tálalt ételek akkora adagok voltak, hogy nem bírtuk megenni. A kétszemélyes fatányéros 3 főnek bőven elég lett volna. A kislányom imádta az akváriumot, többször is oda kellett menni megnézni. Ha arra járunk, biztosan betérünk még az Abonyi fogadóba! :-)
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
Vidéki hangulat, finom, frissen készült ételek, kiadós adagok, kiszolgálás kifogástalan. Többször ettünk már itt, mindig jó volt minden, itt volt az ideje a dicsérő szavaknak!
Kiváló 2015. augusztus 23.a párjával járt itt
Hazafelé az Abonyi Fogadó mellett nem lehet elmenni, hogy be ne térjünk.
Már sokadszor jártunk itt. Ahogy elhaladunk a fogadó mellett nem lehet nem betérni.
Üres hassal kell betérni, mert egyszerűen akkora adagot kaptunk, hogy nem voltunk képesek helyben az egészet elfogyasztani.
Nagyon kedves a személyzet, gyors a kiszolgálás, nem kell sokat várni a frissensült ételekre.
Csak ajánlani tudom.
Gyerekeket egy kis játékkal le tudják kötni.
Kiváló 2015. augusztus 1.a párjával járt itt
Ketten ettünk itt és annyit adnak hogy,egyszerűen nem lehet csomagolás nélkül megúszni. Levesek: tárkonyos sertésragu és májgombóc. Főétel: pacal illetve lávakövön sült bélszín
Kiváló 2014. október 21.egyedül járt itt
Ízek, illatok élménye... óriási adagok, udvarias kiszolgálás, hatalmas választék, ízes magyaros ételek. Mindent a "vevőért"! Nehéz eleget tenni a bölcseletnek..."egyél hogy élj, de ne azért élj hogy egyél. "