Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász

2025.07.17-ig
Hotel Karin Budapest

Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász vélemények

Kiváló 2014. október 14.a párjával járt itt
A Gasztroangyal című műsorban értesültem erről a helyről. Nagyon tetszett az ételek hagyományos elkészítési módja,ezért gondoltam kipróbáljuk. A választék kicsi,viszont figyelemre méltó. Sosem gondoltam volna hogy lehetséges ilyen puha és finom oldalast sütni marhahúsból. A rusztikus sült kacsa viszont kicsit száraz volt.
Kiváló 2014. február 1.barátokkal járt itt
Sokszor jártam ebben a vendéglőben barátokkal, családdal, egy kedves ismerősöm ajánlotta a finom csülök ételek miatt sok évvel ezelőtt. Azóta végigettem az étlapot, és soha, semmi nem okozott csalódást! A konyha kifogástalan, remek ételekkel, finom borokkal (ezeket külön kiemelem, páratlanul finom borokkal és szörpökkel várják a vendégeket).
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2013. szeptember 20.családjával járt itt
Nem csoda, hogy családias, hiszen egy család működteti nagy gonddal, szeretettel. A Magyar Konyha a legvonzóbb budai kerthelyiségek listáján első helyen hozta ki, ami túlzás, ha a kerthelyiség a szempont, de ha minden szempontot egybevetünk, nem tiltakozom. Az ételek jellemzően rendben vannak, itt-ott akad némi hiba, de hát hol nem akad hiba az Onyxot és a Costest leszámítva?
Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Külső képSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étel/italSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Külső képSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étel/ital
2013. március 27., csoporttal járt itt
Egy pilisi kirándulás közben kicsit eltévedtünk, és a család és a barátok így estek be az étterembe, kicsit fáradtan, éhesen. Bármit felfaltunk volna, de a leggyorsabbnak egy csülkös-kolbászos leves ígérkezett, amit hamarosan, istenien gőzölgő tányérokon meg is hoztak. Mellé sör, úgyhogy nem panaszkodtunk. Máskor visszatérünk, mert az első tapasztalat nagyon bíztató volt.