Noor Lounge & Restaurant Budapest

Noor Lounge & Restaurant Budapest
Noor Lounge & Restaurant BudapestNoor Lounge & Restaurant Budapest
Noor Lounge & Restaurant BudapestNoor Lounge & Restaurant Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Noor Lounge & Restaurant Budapest vélemények

Kiváló 2022. július 19.egyedül járt itt
Ebbe a tradicionális libanoni étterembe már jó ideje terveztem ellátogatni, egyrészt mivel szeretem a keleti-arab hatású konyhát, másrészt jó véleményeket hallottam a NOOR-ról. Az idejutást a budapesti közlekedési viszonyok finoman fogalmazva nem könnyítették meg, így az Alagúton át gyalogosan közelítettem meg a helyszínt a lezárt Lánchíd budai hídfőjétől elindulva.
Noor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - EgyébNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - Étel/italNoor Lounge & Restaurant Budapest - Étel/italNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - MosdóNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - Külső képNoor Lounge & Restaurant Budapest - Külső képNoor Lounge & Restaurant Budapest - Étlap/itallapNoor Lounge & Restaurant Budapest - Külső képNoor Lounge & Restaurant Budapest - Külső képNoor Lounge & Restaurant Budapest - Külső képNoor Lounge & Restaurant Budapest - Külső képNoor Lounge & Restaurant Budapest - Külső kép
Kiváló 2021. szeptember 20.egyedül járt itt
Egy teljesen uj hely nyilt a regi alagut bistro helyen. Elkepesztoen jo a kiszolgalas es a hely arculata is lenyugozo. Tovabra is torzshelyem marad a lokacio.
Noor Lounge & Restaurant Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 28.a párjával járt itt
Gyermekeink ajándékoztak meg egy kétszemélyes bordatálra jogosító kuponnal. A megbeszélt időben érkeztünk- kevesen voltak, de később egyre többen lettünk. A bordatál nagyon finom volt a hús puha kellemesen fűszerezett, a saláta ropogós friss a fóliás burgonya is ízletes volt. Az italok kellemes hőfokúak voltak.
Átlagos 2016. május 23.a párjával járt itt
40 %-os engedményt nyújtó kuponnal tértünk be az utca legjobb kocsmájába, hogy a város legjobb bordája legyen a vasárnapi ebédünk. A "szerény" jellemzések magától a vendéglátóhelytől származnak, a kirakatüvegről, illetve az ajtóban lévő tábláról másoltam.
Noor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - BelsőNoor Lounge & Restaurant Budapest - Étel/italNoor Lounge & Restaurant Budapest - Étel/italNoor Lounge & Restaurant Budapest - Külső kép
2015. december 25.egyedül járt itt
Az Alagút budai oldali bejáratánál, nagy forgalmú, frekventált, ám nem túl jó levegőjű helyen található ez az étterem. Hiába vannak végig nagy üvegablakok az egyik oldalon, bent mégis félhomályos, kissé derengős a hangulat, de egyáltalán nem barátságtalan, csak a megvilágítás nem túl szerencsés.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 3.a párjával járt itt
Május utolsó szombatján párommal ünnepeltünk az Alagút Bisztróban. Kuponos megoldás volt, szem nem rebbent annak bemutatásakor. Előétel háromféle finom kencefice (sajtkrém, padlizsán, ? ? ), majd bordatál salátával, krumplival. Még a receptet sem titkolták, érdeklődésemre.