Apostolok Étterem és Jégbüfé Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Apostolok Étterem és Jégbüfé Budapest vélemények

Átlagos 2022. március 9.a párjával járt itt
Csodálkoztam: ez lenne az a híres Apostolok? Egy cukrászda, érdekes, de elég kopott berendezésével, kétes tisztasággal. A pultnál lehet kérni a süteményt külön szalvétát is, meg evőeszközt - és elvinni a kiválasztott asztalhoz. Mondjuk, ez nem probléma. A választék elég visszafogott volt, de a péksütemények jól néztek ki.
Gyenge 2021. szeptember 18.családjával járt itt
A pogácsák sületlenek voltak, a kiszolgálás rossz, mivel nincs, és mikor kér az ember egy tálcát hogy kivihessen háromféle dolgot, az sincs, ami van a kisasszony megjegyzése : ezt maga is ki tudná vinni ! Köszönet!
Utolso probálkozás volt, pedig kint a hely nagyon kellemes
Átlagos 2020. augusztus 25.családjával járt itt
Nagyon szép, tarka étterem volt, csak nagy kár számunkra, hogy másfél évet kellett várnunk, mire megjavítják. De azért a szép üvegablakok miatt élvezetes volt kipróbálni. Itt kivételesen még egy pohár bort is megittam a család kedvéért. Olyan ételt rendeltem magamnak, ahol zöldségköret is van.
2019. február 3.barátokkal járt itt
6 kis sör 4 unicum kb. 3X4000 ft étel 1üveg for egy hungaria pezsgö 6000ft 3 Barack pàl.
Lehet hogy volt méga 1-2 àsvany viz. Ezért fizettem 97000 forintot(300€)Ségyeltem magam a két Belga személy elött hogy Magyar vagyok igy meglopni kuncsaftokat nagyon szemétnek kell lenni. Ajànlom mindenkinek hogy a fizetést ellenörizzék.
Kiváló 2016. február 12.a párjával járt itt
A torkos csütörtök akció pénteki meghosszabbítását használtuk ki, miután csütörtökre már 3 héttel korábban nem kaptunk helyet. Az étterem stílusos, látszik rajta a 114 éves múlt, a kabátok elhelyezése azonban kevéssé megoldott. A kiszolgálás elegáns, nem tolakodó, visszafogott és szakszerű.
Apostolok Étterem és Jégbüfé Budapest - Étlap/itallapApostolok Étterem és Jégbüfé Budapest - Külső képApostolok Étterem és Jégbüfé Budapest - BelsőApostolok Étterem és Jégbüfé Budapest - BelsőApostolok Étterem és Jégbüfé Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. április 19.barátokkal járt itt
Apr. 15-én délután jártunk itt külföldi vendégekkel. Számomra nosztalgia-látogatás volt, mivel ca 40 évvel ezelött sokszor jártam itt. Az étterem elsö része (elönyére) megváltozott, de a boxokat beljebb ugyanúgy megtalálni, mint régen. Az ételek minösége kiváló, a kiszolgálás ugyanugy.
Kiváló 2015. február 23.barátokkal járt itt
Nagyon régen nem jártam itt, így nosztalgiából ide mentünk "Torkosozni"
Nem csalódtunk, a berendezés szép, mint negyven éve, a pincér kedves, az ételek finomak. Az árakról: ha nem féláron lett volna, azt mondanám nagyon túlárazott. Persze a Kígyó utca a turisták vonulási iránya. . . A madártej kb.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 19.egyedül járt itt
Nagyon jó hely. Igényes, kellemes hangulat, jól elkészített fogások, ötletesség, ami különösen értékelendő és általában nagy vízválasztó az éttermeknél. A kacsamell tökéletesen volt elkészítve, és a színesborsos narancsmártás tényleg nagyon passzolt hozzá.