Babka Budapest

Babka BudapestBabka Budapest
Babka BudapestBabka Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Babka Budapest vélemények

Kiváló 2022. január 25.egyedül járt itt
A Babka a Pozsonyi út elején, a Jászai Mari térnél található, immár 5-6 éve biztosan működnek. Mondhatni, városszerte nagy sikernek örvendenek, nemcsak a kerületiek körében. Olyannyira, hogy előzetes foglalás nélkül nem is érdemes idejönni. Sőt, esténként már idősávokat, turnusokat alakítottak ki, hogy a vendégeket szervezett és egyúttal hatékony formában tudják fogadni és kiszolgálni.
Babka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - EgyébBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Külső képBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Külső képBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - Étlap/itallapBabka Budapest - Étlap/itallapBabka Budapest - Étlap/itallapBabka Budapest - Külső képBabka Budapest - MosdóBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 10.a párjával járt itt
Évek óta járunk ide, nem véletlenül lett az egyik törzshelyünk. Igazán otthonos, laza étterem a belvárosban. Nagyon finom és különleges ételek. Nem tudom, hogy mi a titkuk, de szinte mindig ritka kedves és profi a személyzet. Az italok és a koktélok pedig egyszerűen isteniek.
Babka Budapest - Étlap/itallapBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - BelsőBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. november 4.a párjával járt itt
Nagyszerű hely kulináris élvezetek és baráti összejövetelek számára. A kiszolgálás kedves, barátságos és szakszerű. Az étlap nem tartalmaz fogásonként számtalan ételt, ellenben izgalmas spanyol, zsidó, közel-keleti/arab, örmény, török ételekből lehet válogatni. Nemcsak a fogások elkészítése kiváló, hanem azok tálalása is az.
Babka Budapest - Étel/ital
2016. augusztus 14.barátokkal járt itt
Az elmúlt években a Pozsonyi - Katona József utca sarkán a Mocco étterem működött több-kevesebb sikerrel, az idén tavaszi bezárást követően az új tulajdonos egy egészen más koncepciót álmodott meg, ami szintén az evésről-ivásról és kikapcsolódásról szól, de nyomokban sem emlékeztet elődjére.
Kiváló 2016. július 20.barátokkal járt itt
A Babka egy nagyon hangulatos, egyedi hely a Budai Nagy Antal és a Pozsonyi út sarkán, kellemes kiülővel. Kevés ételt kínálnak, de azok izgalmasak és megfizethetőek. Sajnos társaim nem voltak éhesek, én meg egy furcsa nevű padlizsános-zöld korianderes szendvicsnél többet nem tudtam vállalni.
Babka Budapest - EgyébBabka Budapest - Étlap/itallapBabka Budapest - Étlap/itallapBabka Budapest - Külső képBabka Budapest - Külső képBabka Budapest - Étel/italBabka Budapest - Étel/ital