Bádog Gundel Budapest

05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Bádog Gundel Budapest vélemények

Átlagos 2017. október 23.a párjával járt itt
Már többször hallottunk erről a helyről, ezért kerestük fel sok más emberhez hasonlóan. Az idő megállt ezen a helyen. A tisztaság nem erősségük az egészen bizonyos, de ettől a helytől nem is igazán várhat többet az ember. Az adag félelmetesen nagy. A pénztárcát pedig rettenetesen kíméli.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Annyit olvastam róla, végre ki tudtuk próbálni. Olyan volt, mint amit vártam. Egy adag rántott sertésszeletet ettünk a két kisfiammal, hozzá sült krumplit és paradicsom salátát. Eszem ágában nem volt a két gyereknek külön rendelni, így is hazavittük a maradékot dobozban. A hús íze, illata, teljesen a helyén van.
Bádog Gundel Budapest - Étel/ital
2017. február 13.egyedül járt itt
Annyi rossz kritikát olvastam a helyről,hogy felkeltette az érdeklődésemet, és amikor a közelben jártam, elmentem kipróbálni. A hely egy átlagos piaci kifőzde, talán szándékosan is árasztja a lepukkadt fílinget, maga a piac és egész Pestújhely 30-40 évvel ezelőtti hangulatot áraszt.
2016. november 22.barátokkal járt itt
Elképesztő utazást tettünk tavasszak az óriás húsok, a gigantikus ételadagok világába. Tény, hogy nem ajánlanánk mindenkinek a helyet, hiszen sokan koszosnak, visszataszítónak tarthatnák.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
2016. szeptember 11.egyedül járt itt
A Pléh csárdában jó régen voltam, ezért nem akartam írni róla addig amíg újra el nem megyek ide. A hangulatról írhattam volna, de a konyháról már kevésbé. Sejthető, hogy itt, ahol a remek “Szalontüdő” című kisfilmet is forgatták, nem sokat változik a konyha teljesítménye, de azért biztos, ami biztos, arról írok, amit látok, s nem arról amit évekkel ezelőtt tapasztaltam.
Bádog Gundel Budapest - Külső képBádog Gundel Budapest - BelsőBádog Gundel Budapest - BelsőBádog Gundel Budapest - BelsőBádog Gundel Budapest - Külső képBádog Gundel Budapest - Étel/ital
Kiváló 2021. november 6., üzleti partnerrel járt itt
A lwgjobb hely ha hagyományos ízeket akarsz! Szuper kaja még szuperebb viccek és nem tudsz csalódni semmiben. Ennél jobb helyet keresve sem találsz! ( nem nem fizetett hirdetés XD)
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Valószínű, hogy nem az én látásmódom a szokványos, nyilván nem is mérvadó, mégis meg szeretném osztani a tapasztalatomat, amely természetesen szubjektív, mint minden más értékelőé is. Egyet előrebocsátok: az én mottóm, ha evésről van szó, a következő: "Adag beszél, kutya ugat. " Ilyenkor a többi, a "körítés" általában nem érdekel.
Bádog Gundel Budapest - Étel/ital