Belfrit - Pólus Center Budapest

Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Belfrit - Pólus Center Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 29.egyedül járt itt
A jalapeno-s hamburger tényleg csípett, ami nem minden hamburgeresnél evidens. Máshol általában csak jelzés értékű benne a chili. A krumpli valóban nagyon finom, pláne fűszerezve sózás helyett. A majonézük sűrű, ízletes, és elég a krumplihoz, nem kell beosztani. A kiszolgálás kedves volt, a lányok mosolygósak. Valószínű, hogy a Pólusban itt fogok legtöbbször fogyasztani.
Kiváló 2016. május 7.egyedül járt itt
Budapesten nem sok belga étterem van sőt majdnem a kihalás szélén vannak. Itt mindig remek minőséget kapok. A 3 húsos Monster Burger nagyon finom. A sültkrumpli meg egyenesen a világ legjobbja. Nem olyan olcsó de mindenképp ajánlott hely. A krumplit különleges V alaku tölcsérbe adják. Ez pluszpont.
2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Nem ér fel a hamburger a régi idők barna óriás zsömlés hamburgereivel, de ezerszer inkább ez, mint a többi gyorsétterem. Csak a óriásburgert kértünk, de az akkora volt, hogy a felét hazavittük és később ettük meg. A többi kommenttel ellentétben mi nem tapasztaltunk mű ízt a hamburger húson sem.
Átlagos 2014. május 15., kollégákkal járt itt
Több alkalommal ettem már itt, mindig várni kellet, de megérte mert friss volt minden. Az ételek egészségesebbek mint egy Mc-ben, de az is biztos hogy a krumpli AVIKO (Aardappel Verwerkende Industrie Keppel en Omstreken ) márka gyorsfagyasztott terméke ami ugyebár holland. Van választék és ehetőek is, az eladók kedvesek igaz nem olcsó, de valamit valamiért.
2014. április 6.a párjával járt itt
Azzal szeretném kezdeni, hogy a Bónuszbrigádos kuponnal 3. 885 Ft helyett 1. 990 Ft-ért lehetett vásárolni egy 2 személyes menüt, ami ár-érték arányban abszolút megérte. A belga gyorsétterem lánc több plázában jelen van (Pólus, Köki, Westend, Campona, Corvin, Mammut).
Belfrit - Pólus Center Budapest - BelsőBelfrit - Pólus Center Budapest - Külső képBelfrit - Pólus Center Budapest - Étlap/itallapBelfrit - Pólus Center Budapest - BelsőBelfrit - Pólus Center Budapest - BelsőBelfrit - Pólus Center Budapest - Étlap/itallapBelfrit - Pólus Center Budapest - Étlap/itallapBelfrit - Pólus Center Budapest - Étlap/itallapBelfrit - Pólus Center Budapest - Külső képBelfrit - Pólus Center Budapest - Külső képBelfrit - Pólus Center Budapest - Külső képBelfrit - Pólus Center Budapest - Külső képBelfrit - Pólus Center Budapest - Étlap/itallapBelfrit - Pólus Center Budapest - EgyébBelfrit - Pólus Center Budapest - Külső képBelfrit - Pólus Center Budapest - Külső képBelfrit - Pólus Center Budapest - Étlap/itallapBelfrit - Pólus Center Budapest - Étlap/itallapBelfrit - Pólus Center Budapest - Étel/italBelfrit - Pólus Center Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. január 7.gyerekekkel járt itt
A kökiben fedeztük fel a helyet, szerintem jobb, mint a McDonalds, bár feleségem ezt vitatja:) Én nem érzem rajta annyira a mű kaja ízt, mit a mekiben. A kicsi hamburgereket szeretem a legjobban, de vannak óriások is. A sültkrumpli nagyon jó, és rengetegféle szószt lehet kérni hozzá, én a csípős samurai-t kedvelem.