Belgian Brasserie Henri Budapest

2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Belgian Brasserie Henri Budapest vélemények

Átlagos 2014. május 12.barátokkal járt itt
Én már nyitás óta(kb. 1994) járok ide,és korábban nem csak finom,különleges söröket kostolgatni,hanem jókat ennei is. Sajnos az utóbbi években az ételek minősége sokat válltozott és nem pozitív irányban. Legutób áptilisban jártam itt,és ismét csalódnom kellett. 1. Hamburgert kértem,ami vazak volt, száraz,jellegtelen, és íztelen.
Belgian Brasserie Henri Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. május 2.a párjával járt itt
Többször megfordultunk már a helyen, szeretjük. Sajnálattal tapasztaljuk, hogy a konyhája folyamatos romlást mutat. Pecsenye kacsamáj pástétomot ettünk friss zöldségekkel ami finom volt de amihez érthetetlen módon tartósított szeletelt kenyeret pirítottak. A parajos fokhagymás csigák ementáli sajttal besütve jónak mondható volt.
2013. április 11.barátokkal járt itt
Az egyik első olyan hely volt, ahol lehetett különlegesebb söröket kapni. Szeretem a zamatos, különleges belga söröket, amikből itt állandóan van négyféle csapon is. Az üveges kínálatuk meg a legjobb, mert a tulajdonosé a Belga Sörök Boltja a szomszéd utcában. A konyha elég jól muzsikál, de az adagok egyre drágábbak és kisebbek, a sajttál az elmúlt 10 évben a felére zsugorodott. A Wc nagyon kicsi és többet takaríthatnák.
Belgian Brasserie Henri Budapest - Étel/ital
Belgian Brasserie Henri Budapest a térképen
1012 BudapestBem rakpart 12.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető
belga