Buja Disznók - Belvárosi Piac Budapest
1054 Budapest, Hold u. 13. (Belvárosi Piac)

Buja Disznók - Belvárosi Piac Budapest a térképen

Buja Disznók - Belvárosi Piac Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Buja Disznó(k)

büfé, gyorsétterem

Buja Disznók - Belvárosi Piac Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Buja Disznók - Belvárosi Piac Budapest vélemények

Balatonberény

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egyik nap úgy határoztam, hogy itt ebédelek, már régen ki akartam próbálni az éttermet. Miután a rántott húst nem annyira szeretem, mint amennyire egészségtelen, a szalontüdő mellett döntöttem. Serpenyőben érkezett az étel, mikor rövid várakozás után a keresztnevemet kiáltották. Kiválóra sikerült a minősége, az adag is elfogadható nagyságú.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
Végre eljutottunk Bíró Lajos mester Hold utcai piacon lévő kajáldájába is. Több ok miatt is adódott a párhuzam egy másik, szintén alapvetően rántotthúsáról elhíresült, bádogról nevezett piaci kajáldával. A médiatámogatottság mindkét helynek abszolút megvan, szerintem nem is tudnék mondani még két olyan piaci falatozót, amelyeket ennyire nyom a média, élükön B.

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Végre mi is eljutottunk ebbe a klassz street food vendéglátóipari egységbe. Természetesen a híres rántott húst kóstoltuk meg. Valóban nagyon finom, abszolút a régi vasárnapi ebéd feeling jött elő. A húsi irdatlan nagy, a krumpli saláta viszonylag kicsi. . . miután csak ettük , ettük és ettük. . . sikerült az egész szeletet megenni.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A korábbi sírnivaló rántotthúsos tapasztalatok után nagyon kellemes élményben volt itt részem. A rántott húsos szett egy hatalmas szelet húsból és egy kisebb tálcsika krumplisalátából áll (egyébként nem lenne rossz, ha volna lehetőség egy fele ekkora hús - dupla ekkora krumplisaláta szettet választani); a hús nagyon finom, bár talán egy picit lehetett volna sósabb, viszont a krumplisaláta mennyei volt.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
35 dekás, a deszkáról 2 oldalt lelógó rántott sertésszelet - ember legyen a talpán, aki megbirkózik ekkora adaggal. Jár hozzá egy kis adag burgonyasaláta is, mindez 2100 Ft-ért. Ebédidő vége felé voltunk, de még akkor is sokan voltak/jöttek. Finom volt. Kóstoltuk még a szalontüdőt (kiváló) és a rántott disznófület tartárral (érdekes).
Cegléd
Gyöngyös

2015. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. november 22. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Hold utcai piac galériaszintjének újabb étkezdéje, ahol A Séf utcájához hasonlóan szintén Bíró Lajos mesterséf a tulajdonos. A megnyitást követően elég nagy és pozitív sajtóvisszhangot kapott a hely, Pár hetet kivártunk a látogatással, mert az első időkben folyamatos tömegnyomor volt tapasztalható a Buja Disznók háza táján.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Buja disznók pont olyan, mint a híre. B. Lajos újabb zseniális ötlete, melynek értelmében „A Séf utcája” tőszomszédságában megnyitott egy elsősorban rántott húsokra összpontosító kifőzdét a Hold utcai vásárcsarnok emeletén. A hús hatalmas és jól készült, finom hozzá a krumplisaláta. 2200 forintért nagyon korrekt, két ember is jóllakhat belőle.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.640 - 66.434,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2021.04.06.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2020.12.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.633 - 21.757,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.03.16.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Vital Hotel Nautis
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.24.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.06. - 2021.04.06.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre