Cserpes Tejivó - Allee Budapest
1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Cserpes Tejivó - Allee Budapest a térképen

Cserpes Tejivó - Allee Budapest értékelése:

cukrászda, kávézó - kávéház, pékség, tejivó - tejbár

Cserpes Tejivó - Allee Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Cserpes Tejivó - Allee Budapest vélemények

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 28.
Tágas, hangulatos sok ülőhellyel. Kávét ittam és egy szendvicset ettem ami kifogástalan volt. Nem okozott gondot az sem hogy koffeinmentes kávét kértem. Egy barátommal ültünk be, nyugodtan tudtunk beszélgetni, órákon át. Voltam már máskor akkor éppen sokan voltak. Lehet kapni a cég termékeit elvitelre is, otthonra vagy ha jobb időben sétálna az ember.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Már párszor próbáltam bejutni ide, eltérő napszakokban, de mindig zsúfoltnak találtam, tele volt. . . kb. egy hete is, eszegetési szándékkal jöttem, aztán csak nézelődtem, nincs hely, elmentem. Ma meg csak azért is. . . kikértem két szendvicset, egy tojáskrémest meg egy csibefalatkásat, és mit igyon itt az ember, hát persze, hogy tejet. És még hely is akadt.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 16.
A Cserpes Tejivó 11. kerületi egysége az Allee Bevásárlóközpont oldalában található, kívülről, a sétányról lehet megközelíteni, Ha jól emlékszem, a Leroy Cafe van mellettük. A többi Cserpeshez képest ez tágas, elég nagy alapterületű, elrendezésében hosszúkás téglalap, mint a MOM Sportcentrum melletti.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 4 látogató hasznosnak vélte
Általában szombat reggelenként térünk be a közeli piacon történő bevásárlás után egy finom reggelire. Kapható sokfajta normál szendvics és melegszendvics is, továbbá sütemények (legutóbb nagyon jó túróst ettem). Italnak természetesen a névadó cég friss tejét vagy kakaóját isszuk. Elvitelre is lehet kapni mindent a cég termékeiből, így tejtermékeket is itt szoktunk bevásárolni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 12.021,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éttermi kedvezménnyel, parkolással,
2021.07.01. - 2021.09.05.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással
2021.03.05. - 2021.12.23.
Alta Moda Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.955 - 35.435,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.05.08.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Cserpes Tejivó - Allee BudapestX